Anasayfa / Kariyer ve İş / Temsan Personel Alımı

Temsan Personel Alımı

Temsan Personel Alımı

Temsan personel alımı yapacaktır. Temsan bünyesinde çalışmak isteyen takipçilerimizi yakından ilgilendiren bu alımın ilanı aşağıda yer almaktadır. Temsan elektrik ve elektronik mühendisi alımına başvuruda bulunmak için, ilanı inceleyerek ilgili yerlere başvurularınızı yapabilirsiniz.

Temsan Türkiye Elektromekanik San.Gen.Müd.

Son Başvuru Tarihi : 02 Eylül 2011
Yayınlanma Tarihi : 24 Ağustos 2011

Genel Şartlar

Başvuru Yapacak Olan Adayların Dikkatine

Asıl Şartlar: *Ms.Office Ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanmak.

İyi Derecede İngilizce bilgisine sahip olduğunu belgelemek.(KPDS’den en az 60 puan veya Toefl Paper Based testinden en az 497, Computer Based Total testinden en az 170, İnternet BASED testinden en az 60 puan almış olmak yada lisans öğrenimini eğitim öğretim dili İngilizce olan bir üniversitede tamamlamak veya KPDS İngilizce testinden en az D düzeyinde puan almış olmak. Çalışma Yeri: Ankara Ve Bağlı İşyerleri Karşılanma Biçimi: İl Genelinde

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 Gün içerisinde; herhangi bir İŞKUR İl/Şube Müdürlüğüne şahsen başvurabilecekleri gibi internet (www.iskur.gov.tr.) üzerinden de başvuru yapabileceklerdir.

Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat Engeli Bulunmamak.
Adaylar İşyerinin, Durumlarına Uyan Yalnız 1 Talebine Müracaat Edebilirler.
Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Erkek Adayların Askerlikle ilişiği (Muaf, Yapmış veya Tecilli) bulunmaması gerekmektedir.
Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınav öncesinde talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilmektedir.
Sıralama: Kuruma kayıt tarihi esas alınarak açık iş sayısının üç katına kadar kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
Yazılı veya sözlü tarihi ve yeri Kamu Kuruluşu Tarafından Adaylara Bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Bilgileri

Meslek: Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Öğrenme Türü: Okuldan
Öğrenim Bilgileri
Genel Birim Adı: Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi
Genel Bölüm Adı: Elektrik Elektronik Mühendisliği
Öğrenim Seviyesi: Lisans
Sınav Bilgileri
Sınav Kategorisi: Kamu Personel Sınavları
Sınav Adı: KPSS
Sınav Puan Türü: KPSSP3
En Az Puan Limiti: 60
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 1
İş Sözleşmesi Tipi: Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli: Tam Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir