Anasayfa / Emlak Haberleri / Tepe Prime

Tepe PrimeTEPE PRİME

Tepe İnşaat tarafından gerçekleştirilen ve Ekim 2011’de yaşamın başladığı 218 ofis, 100 business stüdyo ve 37 mağazadan oluşan Tepe Prime, Ankara’nın iş ve sosyal yaşamını buluşturuyor. Mey İçki, British American Tobacco (BAT), Oracle, Ak Eneıji, Nitromak, Kuruçayırlı Grubu gibi önemli şirketler tarafından tercih edilen Tepe Prime, 40 şirketin daha yeni adresi olmaya hazırlanıyor.
Daha küçük metrekareli olarak planlanan Residence bloğundaki tüm ofislerin satışı ise henüz inşaat aşamasındayken tamamlandı. Business bloklarında kalan 40 ofis sahiplerini bekliyor.

Tepe Prime’daki satışta bulunan 40 ofisin büyüklükleri 174 ile 234 metrekare arasında değişirken metrekare fiyatı ise ortalamada 5 bin TL.

Tepe Prime Business bloklarında satışı gerçekleşen 178 ofis ile Residence’de yer alan 100 business stüdyonun yüzde 70’inde yaşam başlarken diğer ofislerde ise hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Projenin künyesi:
Projenin adı: Tepe Prime
Yeri: Ankara
Yapımcı firma: Tepe İnşaat
Teslim tarihi: Yaşam başladı
Ofis sayısı: 218
Fiyatı: m2’si ortalama 5.000 TL

  İnşaatçılar Çekmekoy'de proje yarışına hız verdiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir