Kariyer ve İş

Termal Devremülk Satışı Yapabilecek Arkadaşlar Aranıyor

Çınar Termal Tatil Köyü Termal Devremülk satışını yapabilecek, Grup kurabilecek bay ve bayan arkadaşlar arıyoruz. Devremülk sahibi olan kişilere de Devremülk tanıtım temsilciliği hakkı veriyoruz. Sizde Devremülk satışı yaparak kazanabilirsiniz. Çınar Termal Tesislerinde çalışmak isteyen, ekibimize katılmak isteyen ÖNCELİKLE DÜRÜSTLÜK, ETİK KURALLARA UYAN ve SEVGİ SAYGI çerçevesinde çalışabilecek arkadaşlara Termal Devremülk Satış Danışmanlığı veriyoruz.Her satış için 450 tl ‘den başlayan primler alıyorsunuz. Ayrıca ben bu işte çok başarılı olmak ve daha çok kazanmak istiyorum derseniz bu işi yapabilecek ciddi bir ekip oluşturmanız halinde size YÖNETİCİLİK verebiliriz. Dolayısıyla sizin mevkiiniz Yöneticilik konumda olması sebebiyle alt ekiplerinizin sorumluluğunu üstlenerek, onlara bilgi verme, yönlendirme ve her konuda destek vereceksiniz. Bu arada her mevkiide satış priminiz artar. Kurduğunuz ekibin satışlarından da ayrıca prim alırsınız.

Çınar Termal Tatil Köyü

Yani çalışma sistemimiz PRİM + ORGANİZASYON GELİRİ şeklindedir.

KARİYERLER:

DANIŞMAN – LİDER DANIŞMAN – YÖNETİCİ- İL MÜDÜRÜ

Kariyerler satışlara göre belirlenir. Satışlarınız arttıkça kariyerinizde artacağından yetkilerinizde, Primlerinizde artacaktır. Yani EKİP RUHU İLE ÇALIŞMAK BAŞARIYIDA BERABERİNDE GETİRECEKTİR.

Burada en önemli bilmeniz gereken iki taraflı çalışmak.

1_ Kendi satışlarınızdan elde edeceğiniz primler

2- Alt ekibinizin satışlarından elde edilen primler

Not: İşiniz ve konumunuz ne olursa olsun hedefinizde kazanmak varsa bizler size yardımcı olacağız.Yapmanız gereken boş zamanlarınızı değerlendirerek devremülk tanıtım ve avantajlarından bahsetmeniz yeterli, projenin SAĞLIK & YATIRIM & TATİL ve Ömürboyu Tapu Garantisi imkanlarından faydalanmak isteyen misafirlerinizi hafta sonu Afyon’a ücretsiz tanıtım turlarına yönlendirmeniz yeterli olacaktır.81 İl genelinde ekip kurabilir ve satış yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ilden Çınar Termal temsilcisi olarak otobüs tahsisi yapılacaktır. Otobüs tahsis edilen yetkilinin ve misafirlerinin kahvaltı öğle yemeği gidiş dönüş masrafı olmayacaktır.

iletişim: 0 (532) 060 07 76.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Slm. 1993 den beri devremülk satışı işi yaptım.detayli görüşmek isterim. Mesut Tekeli. İstanbul , kartal… 0539 555 73 00… Görüşmek dileğiyle…

  2. Selam 5 yildir bu sektorun icindeyim gorusme saglayabiliriz numarami yaziyorum size ararsaniz gorusruz 05434209070

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu