Anasayfa / Kariyer ve İş / Tesco Kipa 45 Öğrenciye Staj İmkanı Sağlıyor

Tesco Kipa 45 Öğrenciye Staj İmkanı SağlıyorTESCO KİPA 45 kişi

2011 yılında 45 stajyer kabul etti. Bu yıl da çeşitli bölümlerinden gelecek talep çerçevesinde aynı sayıda stajyer alımı planlıyor. Başvurular mayısın ilk haftası başlıyor, haziranın ilk haftası sona eriyor. İlan bu yıl Kipa’ya “İnsana Saygı Ödülü” veren Kari-yet.net sitesinden duyurulacak.
Uzun dönem staj tercih ediliyor. Stajyerlerden yaklaşık üç ay kalmaları isteniyor. Tesco Kipa’nın stajyer alımları için özel olarak belirlediği üniversiteler yok. Anacak başvurular genellikle İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesinden geliyor. İzmir Ekonomi Üniversitesi bünyesindeki Perakende Programı’ndaki öğrencilere de staj imkanı sağlanıyor.

Firma, staj döneminde SGK işlemlerinin okul tarafından yaptırılmasını istiyor. Ayrıca “zorunlu staj” olması gerekiyor. Mülakatlarda öğrencinin istekliliği, şevki, öğrenme hevesi ölçülüyor. Yine dürüstlük, takım çalışmasına yatkınlık ve müşteri odaklılık gibi değerlere sahip olup olunmadığına bakılıyor.

  Borusan Personel Alımı 2012Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir