Anasayfa / Kariyer ve İş / Tesco Kipa Gayrimenkul Direktörlüğüne Gökçe Orhan Atandı

Tesco Kipa Gayrimenkul Direktörlüğüne Gökçe Orhan AtandıTesco Kipa Gayrimenkul Direktörü Gökçe Orhan

Tesco Kipa (Kitle Pazarlama Ticaret ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi) Gayrimenkul Direktörlüğüne Gökçe Orhan atandı. 1973 Ankara doğumlu Orhan, ilk-orta-lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden 1996 yılında mezun oldu.

 

Orhan 1996 – 1997 yılları arasında Gelibolu Uluslar arası Barış Parkı planlama süreci kapsamında ODTÜ’de araştırma projesinde yönetici yardımcısı olarak çalıştı. Daha sonra 1997 – 2000 yılları arasında Başbakanlık’ta yeni imar kanunu kapsamında engelliler için kentsel tasarım standartları çalışmalarına katılan Orhan, 2000 yılında GİMA’da yatırım uzmanı olarak göreve başladı.
Yaklaşık 4 yıl boyunca çeşitli boyutlarda süpermarket projeleri geliştiren Orhan, 2004-2007 yılları arasında Tesco Kipa’da Gayrimenkul Satınalma Müdürü pozisyonunda Türkiye’nin değişik kentlerinde hipermarket ve alışveriş merkezi projeleri gerçekleştirdi.

Orhan, 2007 yılından bu yana Best Buy Türkiye’nin İş Geliştirme Direktörü olarak Best Buy’ın Türkiye’deki yatırımlarını yönetti. Evli olan Gökçe Orhan, çok iyi derecede İngilizce biliyor.

Tesco Kipa Kitle Pazarlama Limited A.ş Hakkında:

Tesco-Kipa (Kitle Pazarlama Ticaret ve Gıda Sanayi A.Ş.), 46’sı hipermarket, 71’i ekspres olmak üzere toplam 117 mağazası, 230.000 metrekare net satış alanı ve yaklaşık 8000 çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile ortaklık kurmuş ve mağazalarını tüm Türkiye’de hızla yaygınlaştırmaya başlamıştır.

  Fiziksel Terapi Uzmanları İçin Özgeçmiş ÖnerileriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir