Anasayfa / Şirket Haberleri / Tez Tour Yılda 2 Milyon Turist Getiriyor

Tez Tour Yılda 2 Milyon Turist Getiriyor

1994’de kurulan ve uluslararası bir turizm markası haline gelen Tez Tour, 27 ülkede bulunan 72 ofisi ile dünya turizminin önemli aktörlerinden biri durumunda. Yılda 2 milyondan fazla turiste hizmet götüren firma, kalite odaklı hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor.

Tez Tour1994 yılında kurulan ve bugün uluslararası bir turizm markası haline gelen Tez Tour, eski SSCB ve Doğu Avrupa ülkelerinin lider turizm şirketlerinden biri. Yaklaşık 5 bin çalışanı ile 27 ülkede ve 72 ofisiyle hizmet veren Tez Tour’un en önemli özelliği ise kalitesi. Şirketin ayırt edici özelliği, misafirlere Tez Tour’un kendi ofisleri tarafından birebir hizmet vermesidir. Çalışma prensipleri kapsamında, rezervasyon departmanı otellerden onayları almakta, operasyon departmanı transfer ve tur hizmetlerini yürütmekte, misafir ilişkileri departmanı ise misafirlerin kendilerini evlerinde gibi rahat ve güvende hissetmelerini sağlamakta. Sonuç itibarıyla Tez Tour, gelen misafirlere en konforlu ve en kaliteli tatili sunuyor.

Yılda 2 milyonu aşkın turistŞirketin genel duruşu, en gözde tatil destinasyonlarında turistlere en kaliteli hizmeti vermek olarak özetleniyor. Tez Tour, yılda 2 milyonu aşan turiste, çok iyi bildiği turizm piyasasındaki, en güvenilir havayolları ve en iyi otelleri seçerek profesyonelce hizmet veriyor. Tez Tour, seminer veya kongre organize etmek, çocuklu tatil olanakları sağlamak, VIP turlar düzenlemek gibi geniş yelpazede her türlü tatil imkânını da sunabiliyor.

En ileri teknolojiyi kullanıyor

Tez Tour, turizm piyasasında en yüksek teknolojiyi kullanan şirket olarak tanınıyor. Ofisler birbirine entegre bir şekilde çalışıyor. Kullanılan “Online Rezervasyon Sistemi” alanının en ileri sis-temlerindendir. Tez Tour’da işlemler tamamen elektronik ortamda yapıldığından bilgi kaybı yaşanmıyor.

Tez Tour, sunulan hizmetlerin her aşamasında kalite kontrolüne fazlasıyla dikkat ediyor. İlgili birimlere gelen her talep, geldiği andan itibaren misafirler memleketlerine dönene kadar özenle takip ediliyor.

Alternatif ürünler

İtinayla seçilen oteller, sunulan ürünün geniş tüketici kitleleri tarafından tercih edilme nedenidir. Ürün alternatifleri en lüks ve seçkin otellerle başlayıp, ekonomik ve mütevazi otellerde konaklama alternatifleriyle de her türlü zevk ve bütçeye hitap ediyor.

Bir turizm holding şirketi.olan Tez Tour, tur operatörlüğü faaliyetlerine ek olarak Amara World ve PR Club otel zincirlerini de yönetiyor. Popüler tatil merkezlerinde yeni otel inşaatlarım da yapan Tez Tour, aynı zamanda Fly havayolu şirketinin de stratejik ortağı.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir