Anasayfa / Şirket Haberleri / The Marmara dan Mobil Rezervasyon

The Marmara dan Mobil RezervasyonServisi ve ödüllü şeflerin hazırladığı lezzetleriyle her biri bulundukları lokasyonda buluşma adresi olan The Marmara Hotels & Residences, konuklarına ‘mobil rezervasyon’ hizmeti sunuyor. Otel rezervasyonunda zaman ve mekan sınırlamasını ortadan kaldıran The Marmara otellerindeki yeni uygulamaya konukları artık mobil ortamdan ulaşabiliyor.
The Marmara Hotels & Residences misafirleri Iphone, Ipad, Galaxy, BlackBerry ve web uyumlu cep telefonlarından http://mobileportal.ihotelier.com/marmara/ adresi ile hizmete sunulan ara yüzü ziyaret ederek kolayca rezervasyon yaptırabiliyorlar.

Tatil Videonu Gönder Yayınlansın
Mobil iletişim çağında, misafirlerine birçok kolaylık sunan The Marmara Hotels & Residences, Facebook ve Twitter hesapları üzerinden de keyifli kampanyalar ve uygulamalarla takip edilebiliyor. Kampanya ve duyurularına Facebook ve Twitter hesapları üzerinden ulaşılabilen The Marmara otelleri, misafirlerinin tatil boyunca yaşadıkları tecrübelerini, ilginç hikayelerini, çektikleri video ve resimlerini de paylaşma olanağı sunuyor. The Marmara kalitesinde tatil bundan böyle çok daha erişilebilir.

Facebook: http://www.facebook.com/pages/The-Marmara-Hotels-Residences/360389636255?v=info#!/pages/The-Marmara-Hotels-Residences/360389636255?v=wall

Twitter: https://twitter.com/TheMarmara

  Kocatepe 1949 Kahve EviYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir