Anasayfa / Şirket Haberleri / Tiffany Mağazalarından Moda Bloggerları Geçti, Facebook Hayran Sayfası Akına Uğradı

Tiffany Mağazalarından Moda Bloggerları Geçti, Facebook Hayran Sayfası Akına UğradıTiffany, Facebook hayran sayfasındaki (http://www.facebook.com/tiffanyturkiye) “Tiffany ile bloggerların favorileri” yarışması ile bloggerları ilk önce mağazaya davet ederek ürünlerinden kombin oluşturmalarını istiyor. Moda bloggerlarının oluşturdukları ve kendi üzerlerinde deneyerek fotoğrafladıkları bu kombinleri Facebook hayran sayfasında kullanıcıların oylamasına sunan Tiffany, birinci olan bloggera iPad, oylamaya katılan kullanıcılara ise hediye çeki veriyor.
10 Ocak’a kadar devam edecek olan “Tiffany ile bloggerların favorileri” yarışmasında kullanıcılar bir gün içerisinde yalnızca bir kez oy verebiliyor ve beğendikleri moda bloggerını üst sıralara taşıyabiliyorlar.

“Çatlak T-Shirt” le başlayan sosyal medya yolculuğu
Çalışmaları ile son dönemde adından sıkça söz ettiren sosyal medya iletişim ajansı Dekatlon Buzz ile çalışan Tiffany, sosyal medya maratonuna yine Facebook hayran sayfasındaki “Çatlak T-Shirt” yarışması ile başlamıştı. “Tiffany ile bloggerların favorileri” yarışması da hem marka kişiliğine uygun olması hem de büyük ilgi görmesi açısından Tiffany’yi sosyal medya ve özellikle de Facebook’ta oldukça ön plana çıkarıyor.

  Teknoloji Sektöründe En Büyük Satın AlmalarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir