Anasayfa / Emlak Haberleri / TOKİ Keşan’a 1240 Konut Yapacak

TOKİ Keşan’a 1240 Konut YapacakTOKİ Tarafından Edirne’nin Keşan ilçesinde yapılması planlanan orta gelir, yoksul ve Roman konutlarının Nisan ayında ihalesinin yapılacağı bildirildi.

AK Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Necdet Budak, yaptığı yazılı açıklamada, Keşan’a TOKİ çalışmalarının getirilmesi yönündeki çabalarının ve ısrarlı takiplerinin sonuç verdiğini belirti.
TOKİ tarafından Keşan Yenimescit Mahallesi’nde yoksul ve Roman vatandaşlara yönelik olarak yapılacak 428’i yoksul konut ve 308’i Roman konutları olmak üzere toplam 736 adet konut, 1 adet sosyal tesis, 1 adet ticaret merkezi, 1 adet 16 derslik ilköğretim okulu, 1 cami ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işinin ihalesinin 7 Nisan 2011 tarihinde yapılacağını vurgulayan Budak, şunları kaydetti:

“Öte yandan orta gelir grubu için Keşan ilçemizde 2 bin adet sosyal konut yapılması planlanmış olup bunun ilk etabı olan Yukarızaferiye’deki 504 adet konut ve 1 adet büfe inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işinin ihalesi 20 Nisan 2011 tarihinde gerçekleşecektir. Keşan ilçemizdeki TOKİ çalışmalarının şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.”

  Hafif Çelik Ev Depreme Dayanıklı VillalarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir