Anasayfa / Haberler / Torium, AVM oskarlarında finalde

Torium, AVM oskarlarında finaldeTorium, AVM oskarlarında finalde

TORIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ TİCARİ GAYRİMENKUL ALANININ EN PRESTİJLİ ÖDÜLLERİNDEN “ICSC AVRUPA ALIŞVERİŞ MERKEZİ ÖDÜLLERİ”NDE FİNALE KALDI.

Torium Alışveriş Merkezi,
Uluslararası Alışveriş Konseyi tarafından 1977 yılından beri organize edilen ve “AVM Oska-n” olarak kabul gören “Avrupa Alışveriş Merkezleri Ödülleri” için “Large” kategorisinde 2011 yılı finalistlerinden biri olarak seçildi. 11 ülkeden, 16 finalistin, 5 ayrı kategoride yarışacağı finalin sonuçları 18-19 Nisan 2012 tarihlerinde Berlin’de yapılacak ‘2012 ‘CSC Avrupa Konferansı’nda izenlenecek tören ile açıklanacak. T orunlar GYO’nun İstanbul’daki ilk alışveriş merkezi ırımı olan ve 2010 yılında hizmete açılan Torium, 95 bin 280 metrekare kiralanabilir lyla İstanbul’un dördüncü Türkiye’nin ise en büyük beşinci alışveriş merkezi. Torium \ en önemli yeşil bina sertifikalarından biri olarak kabul edilen “LEED” Sertifıkası’nı e’de almaya hak kazanan ilk alışveriş merkezi ve Avrupa’nın da LEED Altın Sertifi-ibi en büyük binalarından biri olma özelliğini taşıyor.

  Ünlülerin Terzisi Yurtdışında Mağaza AçacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir