Anasayfa / Emlak Haberleri / Torun Tower

Torun TowerTORUN TOWER

Tonınlar GYO tarafından Esentepe’de inşaatına başlanan Tonın Tower’ın konsepti ve mimarisi ile ofis anlayışına farklı bir bakış kazandırması planlanıyor. Projeyi, Esentepe’de 34 kadı tek bir blokta geliştiren Tomnlar GYO ofisleri satışa sunmayıp sadece kiralamayı amaçlıyor.
Tamamı A sınıfı ofislerden oluşacak Torun Tovver projesi 15 dönüm arazi üzerinde 34 kadı olarak yükseliyor. Gayrettepe metro istasyonuna bağlantısı olan Toıaın Tower’da kule ve yatay ofis olmak üzere iki farklı ofis tipi bulunuyor. Projedeki kule tipi ofis katı ortalama 1 bin 600 mÇ alanıyla, İstanbul’un en büyük kiralanabilir kule ofis katı olacak. Bahçe ve teras konseptiyle oluştumlan iki yatay ofis katında ise 150 mÇ ile 750 mÇ arasında değişen ofisler yer alacak. Tonın Tovver 400 milyon TL’lik yatırım değerine sahip.

Eneıji verimliliğini gözeterek geliştirilen Torun Tovver’da dünyanın en önemli yeşil bina sertifikalan ndan biri olarak kabul edilen “LEED” (Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik) Sertifikası’na başvurulacak.

Lokasyonu, konsepti ve tasannu ile prestijli bir ofis yaşamı sunan Torun Tower projesinde toplantı salonları, auditorium, restaurant ve cafeler gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor. Aralık 2011’de inşaatı başlayan Torun Tovver’m inşaatı Aralık 2013 tarihinde tamamlanacak.

Projenin künyesi:
Projenin adı:
Yeri: Esentepe
Yapımcı firma: Torunlar GYO Teslim tarihi: Aralık 2013 Ofis sayısı: Belli değil

  Yatırımcı, girişimci, turizmci, tatilci ve emekliler cunda adasında yer alma yarışındaYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir