Anasayfa / Şirket Haberleri / Toshiba Ultra İnce Tablet AT200

Toshiba Ultra İnce Tablet AT200Toshiba Ultra İnce Tablet AT200, Toshiba Yeni Tablet, AT200 Tablet

Toshiba Europe GmbH, bugün heyecan verici bir ürününü tanıttı: ultra-ince 25,7cm (10.1’’) AT200 tablet. Sadece 7,7mm kalınlığında olmasına rağmen, Toshiba AT200 pek çok temel bağlantı seçeneklerini ve arayüzleri içeriyor. İçerik tüketimindeki rahatlık için şaşırtıcı derecede geniş ekrana ek olarak, tablet kullananların ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz web tarayıcısına da yer veriyor. Şık ve sağlam olduğu kadar güçlü de olan bu tablet, kullanıcılara beklentilerinin ötesinde bir deneyim sunmak için üretildi. Toshiba AT200, 2011 yılının dördüncü çeyreğinde tüm Avrupa’da satışa çıkacak.

Ultra-ince, ultra-güçlü
Toshiba Ürün Pazarlama Genel Müdürü Marco Perino, “Android™ 3.2 ve Honeycomb özellikler ile yeni ultra-ince 25,7cm (10.1″) tablet, Toshiba AT200, ustaca tasarlanmış Toshiba ürünlerinin en önemlilerinden  biridir” dedi. “Sadece 7,7mm kalınlığıyla, son derece şık Toshiba AT200, kolaylıkla taşınabilir olduğu kadar akıllı ve güçlü.”, diye devam etti.
İhtiyaç duyulan tüm bağlantılara sahip
Ultra ince tablette, diğer cihazlarla bağlantı kurabilmesini sağlayan tüm gerekli arayüz ve portlar yer almakta: mikro-USB, mikro-SD, Wi-Fi™ ve Bluetooth® bunlardan bazıları. Micro-HDMI® portu, HD içeriğin büyük ekran bir televizyona aktarılmasını sağlıyor. Ön ve arkadaki HD kameralar, gerçek dünya ile sayısal verilerin, çoğu zaman kamera ile çekilen bir görüntünün üzerinde birleştirilmesi arttırılmış gerçeklik uygulamaları ve video konferanslar için ideal.

Nerede olursanız olun yüksek kalitede medya tüketimi
Toshiba AT200, kullanıcıların evde, dışarda ve hareket halinde iken video seyredebilmelerini sağlıyor. Parlak 25,7cm (10.1″) HD ekranıyla görüntüleri net ve ayrıntıları eksiksiz olarak gösteriyor. Ultra ince olmasına rağmen, yüksek kapasiteli pili sayesinde sekiz saate kadar video tüketim  imkanı sağlıyor. Güçlü stereo hoparlörler, ince kasalı AT200’ün video yeteneklerini bütünlüyor ve etkili bir sinematik deneyim sağlıyor.

  Samsung yeni akıllı telefonu Galaxy S2

Sonsuz kullanım seçenekleri
Toshiba’nın yeni tableti, Adobe® Flash® Player desteği, Android Market™’ten 250.000’ı aşkın uygulama ve Toshiba Places’ın sonsuz olanakları ile zengin bir internet deneyimi sağlıyor.

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. Hakkında:

Toshiba, yüksek teknolojinin öncüğünü yapmada bir dünya lideri ve yenilikçidir. Bilgisayar ve iletişim sistemlerini kapsayan gelişmiş elektronik ve elektrik ürünlerinin, dijital tüketici ürünlerinin, elektronik aletlerin ve parçalarının, nükleer enerji dahil güç sistemlerinin, endüstriyel ve sosyal altyapı sistemleri ile ev aletlerinin geniş yelpazede üreticisi ve pazarlayıcısıdır. Toshiba, 1875 yılında kurulmuştur ve günümüzde dünya genelinde 199,000 çalışanı ve 6.6 trilyon Japon Yen’ini (73 milyar USD) aşan yıllık satışı ile 740’den fazla şirketin bulunduğu global bir ağ dahilinde faaliyet göstermektedir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Anonim Şirketlerin Özellikleri ve İnceleme

Bu yazımda; “Anonim Şirketlerin” özelliklerini incelemeye ve özet şekilde sunmaya çalışacağım. Anonim Şirketler ve özellikleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir