Anasayfa / Kariyer ve İş / Tpao Eski Hükümlü Alımı

Tpao Eski Hükümlü Alımı

Tpao Eski Hükümlü Alımı

Tpao eski hükümlü alımı yapmaktadır. Adıyaman ve çevresinde ikamet eden vatandaşlarımızı yakından ilgilendiren bu alımın ilanı aşağıdadır. Tpao eski hükümlü forklift operatörü alımına başvuruda bulunmak isteyen takipçilerimiz, ilanı inceleyerek ilgili yerlere başvurularını iletebilirler.

Tpao Bölge Müdürlüğü
Son Başvuru Tarihi : 17 Ağustos 2011
Yayınlanma Tarihi : 08 Ağustos 2011

Genel Şartlar
Talebe Başvuracak Adayların Dikkatine
Asil Şartlar: İş Makineleri Operatörlük Belgesine Sahip Olmak. Ağır ve Tehlikeli işlerde çalışabilmek için gerekli sağlık Kurulu raporuna sahip olmak. Seyahat engeli ve arazi çalışmasına mani hali bulunmamak. Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.trinternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Talep için 2010 KPSSP94 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılacaktır. Önceliklilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. İşe alınacak kişi Forklift ve Traktör Operatörü Kadro unvanı ile çalıştırılacaktır.

Meslek Bilgileri
Meslek: Forklift Operatörü
Öğrenme Türü: Kurstan
Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Sınav Bilgileri
Sınav Kategorisi: Kamu Personel Sınavları
Sınav Adı: KPSS
Sınav Puan Türü: KPSSP94
En Az Puan Limiti: 1
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri : Adıyaman Merkez, Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı/Adıyaman, Kahta, Samsat, Sincik, Tut

Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 1
İş Sözleşmesi Tipi: Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli: Deneme Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir