Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Transcend Dayanıklı Formdaki Harici Disk Serisi StoreJet’i Lanse Etti!

Transcend Dayanıklı Formdaki Harici Disk Serisi StoreJet’i Lanse Etti!Depolama çözümleriyle sık sık anılan Transcend firması, 2.5 inç formunda hazırladığı dört adet yeni harici belleklerini kamuoyuna lanse etti. StoreJet 25D2, StoreJet 25M2, StoreJet 25D3 ve StoreJet 25M3 adı verilen modeller 750 Gigabayt kapasite seçeneğine sahip olurken; daha farklı özellikleri ve daha farklı tasarımları bünyesinde barındıracak.

Transcend StoreJet 25M2

3 kademeli koruma sistemine yer verilen bellekte, diğer kardeşlerine nazaran çok daha füvenli bir ortam yaratılmış. Kasanın dış tasarımında titreşimi emen silikon koruma bulunurken, darbelere karşı dayanıklı bir kasa yapısı ve sarsılmayı engelleyen materyaller kullanılmış.
Transcend StoreJet 25D2

Harici disklerini yanlarında taşıyanlar için tasarlanan bu bellek çözümü; şok emici bir sistem ve darbelere dayanıklı yapısı ile birlikte tüm ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Cihaz çok dış yapısı ile birlikte oldukça şık ve gösterişli bir tasarıma kavuşuyor.

Transcend StoreJet 25D3 ve StoreJet 25M3

Diğer kardeşlerine nazaran sundukları USB 3.0 desteği ile birlikte diğerlerinden ayrılmayı başaran bellekler, 90MB/s’ye varan veri aktarım hızlarıyla tüm dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. İki modeli birbirlerinden ayıran en önemli özellik ise tasarımlarındaki farklılık oluyor.

  Bu yılın en “yeşil" otomobilleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir