Anasayfa / Emlak Haberleri / Türk Telekom Arena’nın Açılışı 15 Ocak’ta

Türk Telekom Arena’nın Açılışı 15 Ocak’ta
Türk Telekom Arena'nın Açılışı 15 Ocak'taGalatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, TT Arena’nın açılış tarihini açıklarken, açılışa Başbakan’ın da geleceği söyledi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, yapım çalışmalarında son aşamaya gelinen Seyrantepe’deki Türk Telekom Arena‘da, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Bekir Yunus Uçar’la birlikte incelemede bulundu.

Yunus Akgül ve Bekir Yunus Uçar ile birlikte basın toplantısı düzenleyen ve TT Arena’nın açılışına Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağını belirten Polat şunları söyledi:“TT ARENA 15 OCAK 2011 SAAT 19.00’DA AÇILACAK VE AÇILIŞA BAŞBAKAN DA KATILACAK”

“Stadın bitme noktasına geldiği bugünlerde sayın genel müdürler burada. Açılışla ilgili konuları masaya yatracağız. Sayın Başbakan Ocak ayının 15’indeki açılışa katılacağını bildirdi. Stat 15 Ocak’ta saat 19.00’da açılacak.”

“GERİ SAYIM BAŞLADI”

“Bu stadın protokolünün yapıldığı günden bu yana çok insanın emeği geçti. Bu projeye sahip çıkan sayın Başbakan’a bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Bizi hiç yalnız bırakmadı. Burası neticede Türkiye’nin stadı olacak, İstanbul’un stadı olacak. Sayın Başbakan nezdinde emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum. Bugünden itibaren 15 Ocak’a kadar geri sayım başlamıştır. İnşallah Türk sporuna hayırlı olacak.”

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir