Anasayfa / Emlak Haberleri / Trump Towers

Trump TowersTRUMP TOWERS

Dünya emlak piyasasının önde gelen ismi Trump International ve Doğan Grup, Trump Towers Office projesiyle Şişli’yi modern ve lüks bir anlayışla yeniden şekillendiriyor.

‘New Work’ konsepti ile yeniliklere imza atan Trump Towers Office’de, en büyüğü bin metrekare olan toplam 86 lüks ofisle her ihtiyaca yönelik akılcı çözümler bulunuyor. İstanbul’un ve iş dünyasının kalbi niteliğinde olan Şişli’de konumlanan proje, Şişli’yi modem ve lüks bir anlayışla yeniden şekillendiriyor.

Şikago’dan Havvaii’ye Seul’den Panama’ya kadar dünyanın farklı coğrafyalarındaki projeleriyle uluslararası saygınlığa sahip Trump International’m Avrupa’daki ilk projesi olarak dikkat çeken Trump Toweıs Office, ikonik mimarisi, stil sahibi iç dizaynı, yüksek teknolojik özellikleri, sunduğu çok özel hizmetlerle sadece yeni bir t>fis değil yepyeni bir hayat tarzı vaad ediyor.
Türk iş dünyasının nabzını tutan İstanbul’un kalbi Şişli’de toplam 36 bin metrekarede 37 kat ile yükselen ikonik bina, hem iş dünyasına hem de tüm dünya piyasalarına hâkim olmak isteyenlerin yeni gözdesi olacak. ‘New Work’ konsepti ile yeniliklere imza atan Trump Towers Office, en büyüğü bin metrekare olan toplam 86 lüks ofisi ile her ihtiyaca yönelik akılcı çözümler sunuyor. Balkonlu ofisleriyle şık seçenekler sunan Trump Towers Office, gelişmiş teknoloji, hayatın içinde özel alternatif mekanlar, network ve eğlenceyi bir arada yaşatıyor.

Tasarım harikası olan proje, sadece stil sahibi ofisleriyle değil, resepsiyon hizmeti, vale ve özel servisleriyle de dikkat çekiyor.

Trump Towers Office, şimdiye kadar yerleşen ofis anlayışında ezber bozup alışılmış ofis hayatından çok daha farklı, aktif ve elit bir yaşam tarzı sunuyor. Burada gün içinde ya da sonrasında seçkin mağazalarda alışveriş yapıp, özel restaurantlarda yemek yemek, sinemalarında ilgi duyulan filmi izlemek mümkün olacak.

  Gayrimenkul yatırım fonları yüksek getiri ve avantajlar sağlıyor

Yoğun iş hayatının stresini atmak için Pure Fitness Spor Kulübü’nde vakit geçirilebilecek. Farklı seçimleri ve alternatifleri ile Trump Towers Office, iş dünyasının son trendi Coffice ile iş hayatına yepyeni bir soluk getiriyor. Coffice, Trump Towers Alışveriş Meıkezi’ndeki iş dünyasına ayrılmış alternatif mekânlarda ziyaretçilerin alışılmışın dışında ağırlanmasını sağlıyor. Coffice daha yaratıcı fikirlerin ortaya çıkabileceği daha rahat ortamlarla iş yaşamını zenginleştiriyor.

Projede İngilizce kahve (coffee) ve ofis (office) kavramlarını bir araya getiren ‘Coffice’ konsepti yaratıldı. Tüm kompleks 2012 baharında tamamlanarak resmi açılışı gerçekleştirilecek.

Projenin künyesi:
Projenin adı:
Trump Towers Yeri: Şişli
Yapımcı firma: D-Yapı
Teslim tarihi: 2012
Ofis sayısı: 86
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir