Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / TTNET’in Mümkünlü Kasabası reklamı VİDEO

TTNET’in Mümkünlü Kasabası reklamı VİDEOTTNET yeni reklam kampanyasında Şener Şen ve Olgun Şimşek oynadı. İşte Şener Şen’in Mümkünlü Kasabası reklamı:

Sene başında ” Herşey Mümkün ” mottosuyla reklam çalışmalarına başlayan ve herşeye evet diyebilen bir anlayışla lanse edilen TTnet yeni reklam hedeflerini herşeyin mümkün olabildiği bir kasaba olan ” Mümkünlü Kasabası” ile devam ettiriyor… Kampanya kapsamında bir reklam filmi hazırlanılmış ve reklam filminde usta oyuncu Şener Şen ve Olgun Şimşek yer alıyor.

TTNet, ” Her şey mümkün ” mottosuyla başladığı reklam çalışmalarına Şener Şen (başrolde) ve Olgun Şimşek’in oynadığı reklam filmleriyle devam ediyor. Türk toplumu’nun tüm kesimlerine ulaşabilmek amacıyla hazırlanılan reklam filminde internet’in faydaları ön plana çıkartılmaya çalışılmış. ( TTNet  bu sene Mana Ajans ve Saatchi & Saatchi ile çalışıyor .)
  Reklam yazar kasaya girdiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir