Anasayfa / Kariyer ve İş / Tübitak Özürlü Personel Alımı 2011

Tübitak Özürlü Personel Alımı 2011

Tübitak özürlü personel alımı yapmaktadır. Bu ilan engelli vatandaşlarımızı ilgilendirmektedir. Tübitak bünyesine özürlü bilgisayar mühendisi alacaktır. Bu ilanla ilgili bilgiler ve aranan kriterler aşağıdaki yazıda belirtilmiştir. İnceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

TÜBİTAK BİLİŞİM VE BİLGİ GÜVENLİĞİ İLERİ TEKNOLOJİLER ARAŞTIRMA MERKEZİ
Son Başvuru Tarihi : 11 Mayıs 2011
Yayınlanma Tarihi : 02 Mayıs 2011Genel Şartlar ve Notlar
TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; – ARAŞTIRMACI OLARAK GÖREV YAPACAK,ENAZ 7 (YEDİ) YILLIK TECRÜBEYE SAHİP OLMAK. TECRÜBESİNİN ÇALIŞMIŞ OLDUĞU İŞTERLERİNDEN ALACAĞI BELGE İLE BELGELENDİRMESİ GEREKMEKTEDİR.-LİSANS NOT ORTALAMASIIN 4′LÜ SİSTEMDE ENAZ 2.60 100′LÜ SİSTEMDE ENAZ 68 OLMASI TERCİH SEBEBİDİR.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.İşyerine ismi bildirilen kişilere sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Meslek Bilgileri
Meslek: Bilgisayar Mühendisi
Deneyim (Yıl): 7

Öğrenim Bilgileri
Genel Birim Adı: Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi
Genel Bölüm Adı: Bilgisayar Mühendisliği
Öğrenim Seviyesi: Lisans

Sınav Bilgileri
Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP3 1

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :GEBZE, GÖLCÜK, KANDIRA, KARAMÜRSEL, KOCAELİ MERKEZ, KÖRFEZ, DERİNCE, İZMİT, KARTEPE, BAŞİSKELE, DARICA, DİLOVASI, ÇAYIROVA

Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 1
İş Sözleşmesi Tipi: Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli: Tam Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir