Anasayfa / Kariyer ve İş / Tüpraş Personel Alımı 2012

Tüpraş Personel Alımı 2012Tüpraş Personel Alımı 2012

Tüpraş personel alımı 2012 konusu, petrol sektöründe faaliyet gösteren bir firmada çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Tüpraş 2011 yılında yaptığı pek çok işçi alımıyla işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. Tüpraş, Türkiye’nin en büyük sanayi şirketlerinden biridir.
Tüpraş’ ın 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Tüpraş bünyesinde çalışan bir eleman olmak istiyorsanız sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tüpraş’ ın insan kaynakları politikası hakkında detaylı bilgileri kurumsal websitesinde bulabilirsiniz. Tüpraş personel ihtiyacı duyduğu alanlara insan kaynaklarının belirlediği kriterlere göre alım yapmaktadır. Tüpraş’ a iş başvurusu yapmak istiyorsanız resmi sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Yapılacak mülakatları başarıyla geçen adaylar firmanın kadrosuna dahil olma şansına sahip olmaktadır.

Mutlaka Okuyun:  Yenibiris.com Genel Koordinatörü Burçak Pak Yılmaz
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

93 Yorumlar

  1. makina bölümü ögrencisiyim dallar torna freze vargel pres matkap taşlama kullana biliyorum

  2. Arkadaşlar bu bölüm iş başvuru bölümü değil, yorum bölümüdür. Eğer sayfanın başını okuduysanız “Tüpraş’ a iş başvurusu yapmak istiyorsanız resmi sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.” cümlesini de görmüş olmalısınız. Siz daha işe başvurmayı beceremiyorsunuz ki Tüpraş ta ya da başka bir firmada nasıl çalışmayı başaracaksınız? Lütfen silkinin ve kendinize gelin. Tembellik etmeyip form doldurun. Siz gözünüzü açmazsanız kimse size acımaz.Hepinize başarılar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir