Anasayfa / Şirket Haberleri / Türk Telekomdan Ev Avantaj Tarifesi

Türk Telekomdan Ev Avantaj TarifesiEv Avantaj tarifelerine başvuran ilk 300 bin Türk Telekom müşterisi ücretsiz konut sigortası kampanyasından yararlandı.

Türk Telekom “Ev Gibisi Yok” ile ev telefonuna değer katıyor

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un, “Ev Gibisi Yok” konsepti ile müşterilerinin hayatına değer katmak için sunduğu yenilikçi hizmetler büyük ilgi görmeye devam diyor.
Türk Telekom’un, Ev Avantaj tarifeleri kapsamında ücretsiz sunduğu ve başvuran ilk 300 bin müşteri için geçerli olan “ERGO Sigorta’dan 12 ay süreli konut sigortası” kampanyası yoğun ilgi gördü. Kampanya kısa sürede 300 bin kullanıcıya ulaştı.

Ücretsiz Konut Sigortasından faydalanan Ev Avantaj müşterilerinin evleri poliçe koşulları dahilinde 12 ay boyunca hırsızlık, dahili su, yangın, yıldırım ve infilak teminatları ile güvence altına alınırken bu teminatlar sonucu oluşacak hasarlara maruz kalan Ev Avantaj abonelerinin hasarları, 12 aylık güvence süresince ERGO Sigorta tarafından karşılanıyor.

Türk Telekom’un “Ev Gibisi Yok” konsepti ile ev telefonu kullanıcıları, konut sigortası kampanyasının yanı sıra sağlık ve güvenlik hizmetleri kampanyalarından da faydalanabiliyorlar.

  Hangar Ayakkabı İflasmı Etti?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir