Anasayfa / Şirket Haberleri / Turkcell’den, Üç Yeni Android’li Tablet!

Turkcell’den, Üç Yeni Android’li Tablet!

Turkcell’den, Üç Yeni Android’li Tablet!

Sunduğu avantajlarla birlikte Türkiye’nin lider GSM operatörü olmayı başaran ve aynı zamanda konumu itibariyle pazarın öncüsü isimlerinden birisi olan Turkcell, benimde bir internet tabletim olsun diyenler için yeni taahhütlü kampanyalarını kullanıma sundu. 10.1 inç genişliğindeki dokunmatik ekranlı Samsung Galaxy Tab, 7.0 inç genişliğinde dokunmatik ekranlı HTC Flyer ve 5 inç genişliğinde Dell Streak tablet bilgisayar seçeneklerini kullanıcılara sunan Turkcell, sunduğu taahhüt seçenekleriyle de kullanıcıları memnun etmeyi başaracak gibi duruyor.

Samsung Galaxy Tab 10.1

8.6 milimetre inceliği sayesinde dünyanın en ince tablet bilgisayarı olmak unvanını elinde barındırmayı başaran tablet bilgisayar, 15 Ağustos 2011 tarihi itibariyle Türkiye’de Turkcell aracılığıyla satışa sunulacak. 1.0 GHz frekans hızında çalışan çift çekirdek işlemcisiyle birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak olan ve sadece 565 gram ağırlığında olan tablet bilgisayara her ay 250 Megabayt kapasiteli internet paketiyle birlikte ayda 75 Türk Lirası’na sahip olunabilecek.

Ancak daha sık internet kullanımı gerçekleştiren ve daha çok kota harcayan kullanıcılar ekstra olarak 1 veya 4 Gigabayt kotalı internet paketi seçeneklerini de tercih edebilecekler.HTC Flyer

Tüm dünyada büyük ilgi gören HTCFlyer , not almaya, çizim yapmaya, hatta gerektiğinde dijital dokümanları imzalamaya olanak sağlayan bir kaleme sahip. 10 Ağustos itibariyle Turkcell 3G kalitesi ve hızıyla, üstelik en avantajlı fiyatlarla müşterisine sunulacak olan HTC Flyer, Turkcell İletişim Merkezleri’nden 24 ay sözleşmeli olarak her ay 250 MB interneti ile ayda sadece 75 TL’ye alınabilecek.

Ancak daha sık internet kullanımı gerçekleştiren ve daha çok kota harcayan kullanıcılar ekstra olarak 1 veya 4 Gigabayt kotalı internet paketi seçeneklerini de tercih edebilecekler.

Dell Streak 5

5.0 inç genişliğindeki ekranı, 5.0 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerası, 1 GHz frekans hızında çalışan işlemcisiyle birlikte kullanıcıları memnun etmeyi başaracak olan internet tableti, yüksek kalitede fotoğraf çekme, konuşma ve SMS alıp gönderme özellikleriyle birlikte oldukça kullanışlı bir yapı sunuyor diyebiliriz. 10 Ağustos’ta başlayacak kampanyaya 24 ay sözleşmeli olarak, her ay 250 MB interneti ile ayda sadece 43 TL’ye sunulan Dell Streak 5’in yine Turkcell avantajlarıyla 1 GB ve 4 GB’lık internet paketi seçenekleri de mevcut.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir