Anasayfa / Haberler / Turkcell “Öncü ve Yenilikçi” İş Ortaklarını Ödüllendiriyor

Turkcell “Öncü ve Yenilikçi” İş Ortaklarını Ödüllendiriyor
Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 2010 yılı boyunca en başarılı mobil iş fikir ve projelerine imza atan iş ortaklarına 9 kategoride ödül dağıtarak kendi ekosisteminin en iyilerini belirleyecek. ‘Turkcell Partner Program En Başarılı Ürün ve Servis Ödülleri 2011’ başvuruları 7-18 Şubat tarihleri arasında yapılabilecek.

Programın, Turkcell iş ortaklarının tanıtımı ve motivasyonu için en önemli faydalarından biri olan ‘Turkcell Partner Program En Başarılı Ürün ve Servis Ödülleri’, her yıl farklı kategorilerde en iyi iş ortaklarının belirlenerek ödüllendirilmesini sağlıyor. Ödüller sektör trendlerinin gelişimini desteklemek üzere farklı kategorilerde veriliyor. 2011 yılında ödül verilecek 9 kategori şu şekilde belirlendi:

1. En Başarılı Mobil Uygulama
2. En Başarılı Reklam Uygulaması
3. En Başarılı Mobil Pazarlama Kampanyası
4. En Başarılı M2M Servisi
5. En Başarılı Sektörel Uygulama
6. En Başarılı İçerik Sağlayıcı
7. En Başarılı Mobil Ödeme Çözümü
8. En Başarılı Bireysel İş Ortağı Servisi
9. En Başarılı Blackberry Uygulaması

Başvuru süreci

Turkcell İş Ortaklarına açık yapılan ödül başvuruları www.turkcellpartner.com üzerinden yapılarak gerçekleştiriliyor.

Değerlendirme kriterleri

9 ayrı kategorideki ödüllerin her biri için o kategorinin gerektirdiği kriterler temel alınacak ancak tüm ödüller için olmazsa olmaz sayılan ortak nitelik, söz konusu projenin “Yeni ve Yaratıcı olması” ve “Dünyada, Türkiye’de ya da Turkcell’de öncü olması”.

Değerlendirme süreci

Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından, finale kalan başvurular, her biri alanında uzman üyelerden oluşan bağımsız bir jüri tarafından değerlendirilecek. Her kategoride jüriden en fazla puan alarak birinci olan iş ortakları PARTNERS DAY 2011 etkinliğinde açıklanacak.Turkcell Partner Program nedir?

Gelecekteki Yerinizi Şimdiden Almak İçin İş Ortağımız Olun…

Sayıları yüzlerle ifade edilen iş ortağıyla Türkiye’nin en köklü ve etkin iş ekosistemlerinden biri olan Turkcell Partner Program, telekomünikasyon ve teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların mevcut işlerini mobilize ederek bireysel ve kurumsal müşterilerimize ulaştırmalarını sağlayacak iş modellerini oluşturarak, gelişim ve destek programlarıyla Turkcell İş Ortaklarının gelişimlerine katkı sağlar.

Programa dahil olan İş Ortaklarına, ihtiyaçlarına ve teknoloji alanlara göre farklılık gösteren eğitimler, teknoloji dokümanları, danışmanlık hizmetleri alarak, Turkcell’le ortak projelerde yer alma imkanları sağlanmaktadır.

Turkcell İş Ortakları arasında yerinizi almak için www.turkcellpartner.com üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş Hakkında:

Türkiye’de GSM temelli mobil iletişim, Şubat 1994’te Turkcell’in hizmete girmesiyle başladı. 27 Nisan 1998’de T.C. Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzalayan Turkcell, abonelerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak abone sayısını da artırarak gelişimini sürdürmüştür. Turkcell kurulduğu günden bu yana 31 Mart 2010 itibarıyla, 2G ve 3G lisans bedelleri dahil olarak Türkiye’de 8,9 milyar Amerikan Doları yatırım yapmıştır. 31 Mart 2010 itibarıyla 34,3 milyon aboneye sahip Turkcell sadece Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji operatörü olmakla kalmayıp, Avrupa’nın da abone bazında en büyük ikinci GSM operatöründen biri olma başarısına ulaşmıştır. Hisseleri 11 Temmuz 2000’de İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) ve New York Stock Exchange’de (NYSE) eşzamanlı olarak işlem görmeye başlayan Turkcell, NYSE’ye kote olan ilk ve tek Türk şirketi unvanını kazanmıştır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir