Anasayfa / Kariyer ve İş / Turkcell Eleman Alımı 2012

Turkcell Eleman Alımı 2012Turkcell Personel Alımı 2012, Turkcell İş İlanları 2012, Turkcell İş Başvurusu 2012

Lider iletişim ve teknoloji şirketi olarak Turkcell,iletişim ve teknoloji çözümleriyle hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmek için hizmet veren bir şirkettir. Müşteri için var olmuş ve bu doğrultuda gelişimini sürdürmüş bir markadır.1994 yılında iletişim alanında faaliyetlerine başlamış olan Turkcell ailesi şu anda 36 milyon abonesiyle Türkiye’nin 1 Avrupa’nın ise 3.büyük Gsm operatörü olma başarısını göstermiştir. 2012 yılında da yenilikçi,öncü ve teknolojiye ayak uyduran projelerine yenilerini eklemeyi hedefleyen ve yeni yatırımlara yönelen Turkcell,hem ülke ekonomisine katkıda bulunmak hem de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için,bünyesine yeni elemanlar katacaktır.

Turkcell ailesinde çalışmak isteyen personel adayları,başta çağrı merkezleri ve abone merkezleri olmak üzere bir çok pozisyonda çalışma imkanı bulabileceklerdir.Ayrıca Turkcell çalışanlarına stajyerlik imkanı da sunmaktadır.

Bu imkanlar doğrultusunda Turkcell ailesinde görev almak isteyen personel adayları;yeni personel,operatör,eleman,işçi alımları çerçevesinde Turkcell’de çalışmak ve kariyerlerini Turkcell bünyesinde devam ettirmek için iş ilanına başvurabilirsiniz ve istenilen pozisyonda iş ve staj başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Bazı İş İlanları Link
Financial Controlling Manager
Süreç Uzmanı
Teknik Servis Kanal Yöneticisi
Stajyer Avukat
Presales Uzmanı
Avukat
Genel Başvuru – Engelli
Uyumluluk Uzmanı
Bilgi Yönetimi ve Segmentasyon Uzmanı
Data Güncelleme Operasyonu Uzmanı
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir