Anasayfa / Şirket Haberleri / Turkcell En İyi Marş Yarışması

Turkcell En İyi Marş Yarışması

Turkcell En İyi Marş Yarışması

A Basketbol Milli Takımımıza verdiği ana sponsorluk desteğini 2015 yılına kadar yenileyen Turkcell, 31 Ağustos-18 Eylül tarihlerinde Litvanya’da düzenlenecek 2011 FIBA Avrupa Basketbol Şampiyonası öncesi çeşitli kampanya ve etkinliklerle turnuva heyecanına start verdi.
Turkcell,  www.beklebizilitvanya.com adresi üzerinden başlattığı yarışma ile taraftar ruhuna güvenenlere EuroBasket 2011 Litvanya finaline katılma ve 10 adet T20 Maxiphone’dan birini kazanma şansı veriyor.Forma, enstrümanlar, müzikal destek Turkcell’den
Futbolun Güney Afrika vuvuzelası varsa basketbolun Litvanya davulu var, fikrinden yola çıkan kampanya, www.beklebizilitvanya.com adresinde katılımcıları en iyi marş videosu hazırlamaya davet ediyor. Katılımcılar kendi fotoğrafları ile birlikte iki arkadaşının fotoğrafını davulcu, zilci ve trampetçi karakterlerine can vermek üzere siteye yükleyerek hazırladıkları marşı çalıyorlar. İsteyenler listeden hazır marşları seçerken, dileyenler kendi performanslarını yansıtabiliyor. Adaylar performanslarını video haline getirerek paylaşıma ve oylamaya açıyor. Facebook ve Twitter üzerinden link göndererek de paylaşılabilen videolardan en çok oy alanların yaratıcıları, bir arkadaşı ile birlikte Litvanya’da final maçı izleyecek. 25 Ağustos’ta sona erecek yarışma sonucu 10 şanslı taraftar da Turkcell T20 marka cep telefonun sahibi olacak.

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş Hakkında:

Türkiye’de GSM temelli mobil iletişim, Şubat 1994’te Turkcell’in hizmete girmesiyle başladı. 27 Nisan 1998’de T.C. Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzalayan Turkcell, abonelerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak abone sayısını da artırarak gelişimini sürdürmüştür. Turkcell kurulduğu günden bu yana 31 Mart 2010 itibarıyla, 2G ve 3G lisans bedelleri dahil olarak Türkiye’de 8,9 milyar Amerikan Doları yatırım yapmıştır. 31 Mart 2010 itibarıyla 34,3 milyon aboneye sahip Turkcell sadece Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji operatörü olmakla kalmayıp, Avrupa’nın da abone bazında en büyük ikinci GSM operatöründen biri olma başarısına ulaşmıştır. Hisseleri 11 Temmuz 2000’de İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) ve New York Stock Exchange’de (NYSE) eşzamanlı olarak işlem görmeye başlayan Turkcell, NYSE’ye kote olan ilk ve tek Türk şirketi unvanını kazanmıştır.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir