Kariyer ve İş

Turkcell PAF Staj Projesi

Nisanda Turkcell’i takip edin

Turkcell’in üniversite üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerine yönelik PAF staj programı bulunuyor. Program kapsamında geçen yıl 175 öğrenci temmuz ayında staja başlamıştı. Başarılı olanlar yarı zamanlı pozisyonlarda çalışma imkanı yakalamıştı. Turkcell, bu yıl da nisan ayı içinde süreç duyurusunu yapacak. Temmuz -ağustos ve ağustos-eylül olmak üzere iki aylık dönemlerle stajyer alacak.
Türkiye’deki tüm üniversitelerin mühendislik, iktisadi ve idari bilimler ile fen-edebiyat fakültelerinin lisans üçüncü ve dördüncü sınıfı ile yüksek lisans öğrencilerinin başvuruları kabul ediliyor. Başvuru sahipleri, İngilizce dil testi, genel yetenek testi, grup değerlendirme merkezi çalışmaları, yetkinlik bazlı mülakat aşamalarından geçiriliyor. Teknolojiyi seven, sürekli öğrenen, araştıran, girişimci ruha sahip, yaratıcı, yenilikçi, hızlı, çevik, sonuç odaklı ve iyi İletişimci olmak fark yaratıyor. Turkcell

Genel Müdür Yardımcısı Meltem Kalender Öztürk, PAF+ Kamp değerlendirme neticesinde başarılı olan adayları ® tam ve yarı zamanlı pozisyonlarda işe aldıklarını vurguluyor. Ayrıca PAF+’a katılanların 2012’de Turkcell Akademi tarafından oluşturulan bir gelişim programına da dahil olacaklarını belirtiyor. Öztürk, “Stajyerlik yaptıkları dönemde gösterdikleri bireysel ve proje performansına göre kendilerine yarı zamanlı ve sonrasında da tam zamanlı iş olanakları sunuyoruz” diyor.Turkcell, stajyerlere belli miktar maaş ödemesi yapıyor. Staj süresince yemek kartı ve servis hizmetlerinden yararlanmalarını da sağlıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu