Anasayfa / Emlak Haberleri / Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları

Türkiye’nin En Başarılı Emlak YatırımlarıTürkiye emlak sektöründe, ilk kez düzenlenecek büyük bir araştırma ile “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları” ödüllendirilecek.

Ekonomist, Capital ve Maison Française dergileri ile hurriyetemlak.com tarafından Silverline’ın katkılarıyla bu yıl ilki düzenlenen “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Araştırması” başlıyor.
Araştırmada “Büyük Emlak Yatırımları” ile emlak sektöründe 11 farklı kategoride öne çıkan başarılı emlak yatırımları belirlenecek. Araştırmaya firmalar kendiliğinden aday olacağı gibi bireyler de başarılı bir yatırım olarak gördükleri projeleri aday gösterebilecek.

www.emlak-yatirimlari.com sitesi üzerinden halk oylamasına da sunulacak yatırımlar, halk jürisi tarafından değerlendirilecek. En çok oyu alan yatırımlar, kendi kategorisinde “halkın seçimi ödülü”nü alacaklar. Yatırımlar, 25 Mayıs’tan itibaren halk jürisinin oylamasına sunulacak. Bu tarihten sonra gelen başvurular da mevcut yatırımların arasında yerini alabilecekler.

  Salıpazarı-Karaköy hattı, otel yatırımcılarının istilasına uğradıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir