Anasayfa / Şirket Haberleri / Türkiye’nin En Ünlü Mankenleri Derimod için Bir Araya Geliyor

Türkiye’nin En Ünlü Mankenleri Derimod için Bir Araya Geliyor
Deri modasının yaratıcı markası Derimod, İstanbul Fashion Week kapsamında düzenleyeceği defilede ünlü mankenleri aynı podyumda buluşturuyor. Derimod’un 2012 Sonbahar / Kış koleksiyonunu aralarında Çağla Şikel, Demet Kutluay, Serenay Sarıkaya, Ece Sükan, Sedef Avcı, Sema Şimşek ve Ahu Yağtu’nun bulunduğu modeller tanıtacak.

Derimod, İstanbul’un en büyük moda etkinliği ‘İstanbul Fashion Week’ (IFW) kapsamında 2012 Sonbahar/Kış koleksiyonunu 5 Şubat 2011 Cumartesi günü Santralistanbul’da düzenlenecek defile ile tanıtıyor. Derimod, birbirinden ünlü modelleri ve sürprizleri ile muhteşem bir şova imza atmaya hazırlanıyor.Koreografisini ünlü koreograf Uğurkan Erez, Styling’ini ise stil editörü Ece Sükan’ın yapacağı defilede dönemin modası olmayı başaran deri ceket ve montları Çağla Şikel, Sema Şimşek, Ahu Yağtu, Serenay Sarıkaya, Sedef Avcı, Ebru Şam, Senem Kuyucuoğlu, Özge Ulusoy ve Burcu Kutluk gibi ünlü modeller taşıyacak. Uzun süredir podyumlara çıkmayan Demet Kutluay ve defilesinin Styling’i Ece Sükan’da Derimod’a özel bu defile ile podyuma çıkacak.

Derimod, deri mont ve ceketlerde en çok tercih edilen siyah, kahve rengi ve camel’ın yanı sıra alışılmışın dışına çıkarak vizon rengi, zeytinyağı yeşili, jean mavisi, şarap rengi ve tüm cazibesi ile kırmızı rengi deri ile bütünleştirdiği 2012 Sonbahar/Kış koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çekecek. Giyimi kadar taşıması da kolay olan kısa ve slim modeller de Derimod koleksiyonunda iddialı tasarımlar arasında yer alıyor.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir