Anasayfa / Turizm ve Tatil / Türkiyede Gizli Kalmış Tatil Bölgeleri

Türkiyede Gizli Kalmış Tatil Bölgeleriİngiliz The Times Gazetesi tarafından Türkiye′de gidilmesi gereken gizli kalmış bölgelere olarak gösterilen 6 yerden 5′i, Muğla il sınırları içinde yer alıyor.

a693441792

Yaz gelince nereye tatile gitsem diye düşünmeye başlarsınız. tatile gidilecek yerler ve tatil bölgesi resimleri, gizli kalmış tatil bölgeleri.

b279512216

The Times Gazetesi′nin “Gizli Türkiye: 6 gizli tatil yeri” başlıklı haberinde bakın hangi turistik yerlere dikkat çekildi…

c52036115

Fethiye’deki Şövalye Adası- Türkiye′nin Akdeniz sahillerinin en güzel noktalarından biri olan Fethiye Koyu′′nda üzerinde hiç araba olmayan dağlarla çevrili bir adada tatil yapmak unutulmaz bir deneyim olabilir.

d656393785
Fethiye′′nin kalabalık merkezinden sadece 10 dakika uzaklıktaki Şövalye Adası′′nda küçük bir otel ve sahile inşa edilmiş birkaç ev var.

e320661588

Fethiye Ölüdeniz′deki Faralya köyü-Faralya, bu devirde bile asmayla kaplı dükkanların sahiplerinin size pide ve çorba ikram edebilecekleri sade, sevimli bir köy. Burada kalabileceğiniz mekanların çoğu basit ve ucuz pansiyonlar olsa da köyde birkaç tane havalı butik otel de var.

f7931279

Likya Yolu isimli uzun yürüyüş parkuru da Faralya′′nın içinden geçiyor.

g768759756

Sahilde vakit geçirmeye karar verirseniz dikkat edin. Köyün sakin sularını kendilerine yuva edinmiş yunus ailesi her an sizi selamlamak için kafalarını sudan çıkarabilir.

  Lara Resort & SPA, Aska Hotels'in amiral gemisi olacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Turist başına gelir nasıl artırılacak?

Bacasız sanayi olarak adlandırılan turizmde Türkiye Akdeniz bölgesinin en hızlı gelişen, ülkelerinin başında yer alıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir