Anasayfa / Şirket Haberleri / Türkiye’de KOBİ’lere Hizmet Vermek İçin Ortak Arıyorlar

Türkiye’de KOBİ’lere Hizmet Vermek İçin Ortak ArıyorlarDikkat! Türk ortak arıyorlar

Danimarkalı teknoloji şirketi Mono, Türkiye’de ortak arıyor. Kısa sürede profesyonel web sitesi kurabilen Mono, sitenizi anında cep telefonu uygulamaları ve e-ticaretin yanı sıra Facebook, Twitter gibi sosyal mecralara taşıyor…

YENİ Türk Ticaret Kanunu’na göre Türkiye’deki tüm işletmelere web sitesi kurma zorunluluğu gelecek. Yani şirketlerin kendi adlarına internette isim tescili ve web alanı (hosting) hizmeti almaları gerekecek. İşte bu gelişme büyük bir pazar yaratacak.

Bu alanda hizmet veren şirketler şimdiden hazırlıklara başladı bile.

Bu cazip pazara yabancı firmaların da ilgisiz kalmayacağı bekleniyordu. Nitekim bu doğrultuda ilk adımı DanimarkalI teknoloji şirketi Mono attı. Türkiye pazarını inceleyen Mono, şimdi yerel bir ortakla Türkiye’de ofis açmaya hazırlanıyor.

“KOBİ’LERE YAKIN ŞİRKET ARIYORUZ”

Mono CEO’su Louise Laclımann, Türkiye’de özellikle KOBI’lere hizmet vermek için yerel bir ortak aradıklarını belirtiyor. Bu doğrultuda hosting firmaları, KOBt’lere hizmet veren bankalar, telekom firmaları, muhasebe ya da şirket kurma hizmeti veren kuramlarla işbirliği yapılması hedefleniyor.
Mono, halen birçok ülkede milyonlarca firmaya hizmet veren bir şirket. Müşterileri arasında küçük büyük her kategoride şirket var. Ancak özellikle KOBÎ’ler konusunda uzmanlaşmış durumda. Örneğin, KOBİ’lerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak geliştirdiği çözüm paketi oldukça yoğun ilgi görüyor. Bu paket sayesinde internete aşina olmayan en küçük işletmelerin bile kolayca, kendi kendilerine profesyonel vveb sitesi kurabildiği belirtiliyor.

TÜM ONLİNE ORTAMLARA AÇIK

Mono’nun geliştirdiği çözüm aslında profesyonel bir web sihirbazından oluşuyor. Burada binlerce hazır site örneği var. Ayrıca çok sayıda seçeneği bir araya getirip kendiniz de farklı bir site hazırlayabiliyorsunuz. Web sihirbazına şirketiniz ve kullanacağınız içerikle ilgili bilgileri girmeniz yeterli.

Aslında buraya kadarki aşamaları birçok firma sağlayabiliyor. Mono ise bu aşamadan sonra fark yarattığı teknolojiyi devreye sokuyor. Eğer bilgilerinizi girdiyseniz bundan sonra tek bir tuşa basarak vveb sitenizi elektronik alışveriş (e-tica-ret), mobil ortamlar ya da Facebook, Tvvitter gibi sosyal mecralara taşıyabiliyorsunuz.

  Yeni Nesil Çalışanların En Büyük Gereksinimi İnternet

Yani tek bir tıkla hazırlamış olduğunuz web sitesinin tüm online ortamlarda kullanılabilmesini sağlıyorsunuz. Louise Lachmann, “Şirketinizle ilgili bilgileri hazır vveb sihirbazımıza girip sadece 1 dakika içinde sitenizi online hale getirebilirsiniz” diyor.

ersan çiplak
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir