Anasayfa / Kariyer ve İş / Türkiye’nin ilk sanal kariyer etkinliği yayında

Türkiye’nin ilk sanal kariyer etkinliği yayındaTürkiye’nin ilk sanal kariyer etkinliği olan ve bugüne kadar yaklaşık 15 bin gencin katıldığı “Pfizer’de Gelecek Var” yeni yüzü ve yeni sürprizlerle www.gelecek-var.com adresinde yayına geçti.

“Pfizer’de Gelecek Var”, öğrencilere ilaç sektöründe kendilerini nasıl iş fırsatlarının beklediği konusunda fikir vermeyi hedefliyor. Geleceğini Türkiye’nin en büyük ve toplum açısından en önem taşıyan sektörlerinden biri olan sağlık sektöründe inşa etmek isteyenleri Pfizer ile tanıştırmayı amaçlıyor.
Geçen yıl binaları, bahçesi, eğitmenleri ile gerçeğinden farksız sanal bir kampüste karşılanan gençleri, bu yıl sanal kampus yerine Pfizer’in Ortaköy’deki merkez ofisinin simülasyonu karşılıyor. Katılımcılar www.gelecek-var.com adresinden kaydolarak Pfizer Ortaköy Merkez Binası’nın simülasyonunda gerçek iş hayatını deneyimleyebiliyorlar. Eğitimlere katılıyor, Pfizer odalarını ziyaret ediyor, yarışmalara katılıp Pfizer’de nasıl bir geleceğin kendilerini beklediğine tanıklık edebiliyorlar. Gençler sanal ofiste gezerek diledikleri zaman Pfizer üst düzey yöneticilerinin sunumlarını izleyip farklı pozisyonlarda çalışan Pfizer’lilerden işlerinin detaylarını öğrenebiliyor.

Ayrıca, “Pfizer’de Gelecek Var” e-kariyer etkinliği içerisinde düzenlenen Marketing E-xpedition pazarlama vaka yarışması ile yeteneklerini gösteren gençler, Pfizer’de üç aylık staj imkanı yakalıyorlar.

  4500 Stajyer Aranıyor!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir