Anasayfa / Haberler / Uçaklarda Unutulan Eşyaların Satıldığı Mağaza

Uçaklarda Unutulan Eşyaların Satıldığı MağazaUçaklarda unutulan eşyalar satışa çıktı piyasa koşullarına oranla çok daha ucuz olan bu eşyalar arasında yok yok.İlginizi çekebilecek her çeşit eşyaya rastlamak mümkün üstelik gerçek değerinin çok çok altında fiyatlara.
ucaklarda unutulan esyalarin satisiTHY uçaklarında unutulan eşyaları ihaleyle alan Hanefi Sefalı, Kadıköy’deki mağazasında bugünden itibaren satışa sundu. Cep telefonları, bilgisayarlar ve yüzlerce elektronik eşya ile çeşitli ürünlerin satışa sunulduğu mağazaya vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Unutulan eşyaların üçte bir fiyatına satıldığını belirten Hanefi Sefalı, ‘THY uçaklarında unutulan malzemeleri biz ihale aşamasında alıp, burada satıyoruz. Üçte bir fiyatına satıyoruz. 3 bin tane cep telefonu, laptop, tablet bilgisayarlar var. 2 bin tane bavul var onlar açılacak’ diye konuştu.

Satılan ürünlerin garantisi olmadığını belirten Sefalı, ‘Bir aylık bir deneme safhası var. Bir ay içerisinde bozulursa olursa geri alıyoruz’ dedi.

Eşyaların satışa sunulacağı mağazanın adresi: Mandıra caddesi no:45, Fikirtepe.

  Zeka Doğuştan Gelir, Yetenek Eğitim İle GeliştirilirYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir