Anasayfa / Haberler / Ufo götüntüleri

Ufo götüntüleriSirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi’ne gönderilen Mayıs 2010 – Aralık 2010 tarihleri arasında videoya kaydedilmiş UFO görüntüleri

UFO’lar yani uzaylılar gerçekten Dünya’yı ziyaret ediyorlar mı?

Etmediklerini düşünüyorsanız bu haberin içerisindeki videoyu izlediğinizde bir kez daha düşüneceksiniz…
Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi geçtiğimiz yıl sadece Türkiye’yi ziyaret eden ve vatandaşların fotoğrafladığı UFO görüntülerini yayınlamıştı.

Şimdi ise Türkiye’de çekilip Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi’ne gönderilen ve büyük bir titizlikle incelenen UFO videolarını yayınlıyoruz.

Uzaylıların ziyaret görüntüleri için tıklayınız…

videoya kaydedilmiş UFO görüntüleri: gözlemlerin yapıldığı bölgeler, İstanbul ve çevresi, Antalya, Alanya, Fethiye, Ordu, Bursa, Samsun, Ankara, İzmir ve çevresi, Aksaray, Afyon, Uşak, Kayseri, Sivas, Edirne, Bilecik, Çanakkale, Eskişehir, Safranbolu, Kıbrıs, Adıyaman, İzmit, Bolu.

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi girdiğimiz 2011 ve 2012 yıllarında UFO gözlemlerinin tüm dünyada ve Türkiye’de  çok ciddi bir şekilde artacağını  bu açıdan en önemli yıllar olacağını öngörmekte.
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dağcılık sporu ülkemizde çok ilgi görüyor

Dağcılık sporu ülkemizde gün geçtikçe daha çok ilgi görüyor. Bu sporu layıkıyla yapabilmek için iyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir