Anasayfa / Şirket Haberleri / Uğur Dershaneleri, 2012 Yılında 35 Yeni Şube Açacak

Uğur Dershaneleri, 2012 Yılında 35 Yeni Şube AçacakTürkiye’nin köklü eğitim kurumlarından Uğur Dershaneleri, 2012 yılında 35 yeni şube açarak büyümeyi sürdürecek.

Türkiye genelindeki 180 şubesi ile yüz binlerce öğrenciyi YGS-LYS ve SBS’ ye hazırlayan Uğur Dershaneleri, öncü ve kaliteli eğitim anlayışıyla 35 yeni şube açarak büyümesini 2012 yılında da sürdürecek. Açılacak 35 yeni şube en az 1.000 kişiye doğrudan iş olanağı yaratacak.

Uğur Dershaneleri genel müdürü Alparslan Alemdar 2012 yılında Türkiye genelinde 35 şube açacaklarını, bu şubelerin 1.000 kişiye doğrudan iş imkânı yaratacağını belirtti. 35 şubenin 23’nün İstanbul’da, 12’sinin ise İstanbul dışında çeşitli merkezlerde açılacağını söyleyen Alemdar, yaratacağımız iş imkânları ile ekonomiye 35 milyon TL’lik bir katkıda bulunacaklarını ifade etti.
Şube sayısını artırarak sektörde daha da büyüyeceklerini, fırsat eşitliğini sağlamada daha etkin hale geleceklerini de açıklayan Alemdar sözlerine “ Uğur Kalitesinin tüm noktalara ulaşması sonucunda öğrenci ve velilerin kendilerini daha güvende hissedeceklerini düşünüyoruz’ diyerek devam etti.

İstanbul genelinde 2011 yılında başladığı büyüme trendini 2012 yılında da sürdürerek 23 yeni şube açacaklarını ifade eden Alparslan Alemdar “ 2012 yılında yeni açılacak şubelerle beraber İstanbul’da 40 şubeye ulaşacağız. 2 yıldır yaşadığımız bu büyüme bizi oldukça heyecanlandırıyor. Eylül ayında yaptığımız reklam kampanyasında söylediğimiz ‘Uğur Size 10 Dakika’ ifadesi öngördüğümüzden de çabuk gerçekleşti. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

İstanbul ve Türkiye’nin hemen hemen tüm noktalarına ulaştıklarını ifade eden Uğur Dershaneleri Genel Müdürü Alparslan Alemdar, şube olarak bulunmadıkları Hakkâri gibi bazı illerde de Milli Eğitim Müdürlükleri ve Üniversitelerle işbirliği içerisinde sınavlar düzenleyerek eğitime katkıda bulunduklarını belirtti.

  Anneler Gününe Ne Hediye AlsamYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Pizzabulls’un Yurt Dışındaki İlk Şubesi Londra’da Açıldı

BİR DÜNYA MARKASI OLMA HEDEFİYLE YOLA ÇIKAN YEREL PİZZA ZİNCİRLERİNDEN PIZZABULLS, 12 YILDA 46 ŞUBEYE …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir