Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Ukra İnşaat’ın Reklam Yüzü Necati Şaşmaz Oldu

Ukra İnşaat’ın Reklam Yüzü Necati Şaşmaz OlduUkra İnşaat'ın Reklam Yüzü Necati Şaşmaz OlduKurtlar Vadisi dizisi ve filmlerindeki Polat Alemdar karakteriyle ünlenen Necati Şaşmaz, Ukra İnşaat’ın reklam kampanyasının yüzü oldu.
Reklam filmlerinde rol almayı çok tercih etmeyen Şaşmaz, kalitesine ve imajına olan inancından dolayı Ukra ile çalışmaya karar verdiğini dile getirdi. Önceki akşam Kanyon’da Şaşmaz ile basının karşısına çıkan Ukra İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atila Yavuz, “Necati Bey ile uzun vadeli bir iş ortaklığına girdik. Birçok yeni ve özel projede birlikte ilerleyeceğiz” dedi. Necati Şaşmaz da, “Biz şimdi evlendik, sıra çocuklarda!” diyerek uzun vadeli iş ortaklığının sinyalini verdi. Ukra İnşaat, yeni gösterime giren Cem Yılmaz ve Şener Şen’in başrolünde oynadığı Av Mevisimi filmine de sponsor oldu.

Kaynak: Habertürk

  Telefonlara SMS İle Gönderilen Reklamlar EngelleniyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir