Anasayfa / Şirket Haberleri / Ülker Golf 5 Yıldızlı Otellerde Kiosk Açacak

Ülker Golf 5 Yıldızlı Otellerde Kiosk Açacak5 yıldızlı otellerde kiosk açmak

ulker golfÜlker, dondurma pazarına 2003 yılında Nestle Schöller’e ait Bursa’daki dondurma fabrikasını alarak girdi.

Fabrikanın üretim kapasitesi 10 yıl içinde, 10 milyon litreden 120 milyon litreye ulaştı. Yine aynı süreçte satış noktalarında 100 binin üzerinde dolaba ulaştı. Pazardan yüzde 30 gibi bir pay alan Golfe ait 450 ürün bulunuyor. Bu arada dondurma pazarının büyüklüğünün 1.6 milyar TL olduğunu belirtelim.
Ülker Golf, sadece iç pazara değil ihracata da  çalışan bir marka. Orta Doğu, Balkan ülkeleri ve KKTC’nin yanı sıra uzak coğrafyalara da mal gönderiyor, ihracat yaptığı ülke sayısı 20’ye yaklaşmış. Malum dondurma sezonu yaklaşıyor. Markalar şimdiden hazırlık yapıyor. Golf bu yıl farklı bir açılım yapacakmış.

Yıldız Holding, geçen hafta Natura Mağazacılık unvanıyla yeni bir şirket kurdu. Bu şirketin yönetim kurulu başkanlığını,Ülker Grubu’nun kurucusu Sabri Ülker’in damadı Orhan Özokur üstlendi. Yeni şirketle tam olarak ne yapılacağını merak edip araştırmaya başladık. Grubun hedefinde 5 yıldızlı oteller varmış. Yıldız Holding, yeni gelişmeyi önümüzdeki haftalarda bir basın toplantısıyla duyuracakmış. Şimdilik 5 yıldızlı otellerde kiosk açmak için bu şirketin kurulduğu bilgisini paylaşmakla yetindiler.

  Twitter’ın Kurucularından Biz Stone, Twitter’dan Ayrılacağını AçıkladıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir