Anasayfa / Kariyer ve İş / Üniversitelere Akedemik Personel Alımları

Üniversitelere Akedemik Personel AlımlarıÜniversitelere Akedemik Personel Alımları

Bingöl, Bartın, Bahçeşehir, Ege, Celal Bayar, Abant İzzet Baysal ve Gazi üniversiteleri rektörlükleri, çeşitli bölümlerde istihdam edilmek üzere akademik personel alacak.

Üniversitelerin akademik personel alımlarına ilişkin duyurular, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre, Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü, Fen Edebiyat, İlahiyat, İktisadi ve İdari Bilimler ile Ziraat Fakültelerinde görevlendirilmek üzere 1 profesör, 1 doçent ile 3 yardımcı doçent olmak üzere toplam 5, Bahçeşehir Üniversitesi, Mühendislik, Hukuk, Mimarlık ve Tasarım ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri için 1 profesör, 1 doçent, 5 yardımcı doçent olmak üzere 6 akademik personel alacak.

Ege Üniversitesi Rektörlüğü de Tıp, Eğitim, Fen, Edebiyat, Mühendislik, Ziraat, Diş Hekimliği, Eczacılık Fakülteleri ile İzmir Atatürk Sağlık Meslek Yüksek Okulunda görevlendirilecek 9 profesör ile 10 doçent alımı gerçekleştirecek.
Celal Bayar Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu, Fen-Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, Saruhanlı Meslek Yüksek Okulu, Soma Meslek Yüksek Okulu, Tıp Fakültesi, Turgutlu Meslek Yüksek Okulu ile Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulunda görev yapmak üzere 35 profesör ve 28 doçent istihdam edecek.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Diş Hekimliği, Eğitim, Fen-Edebiyat, iktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik-Mimarlık, Tıp Fakülteleri ile Beden Eğitimi ve SPor Meslek Yüksek Okulu ve Mudurnu Meslek Yüksek Okulunda çalışmak üzere 4 profesör, 10 doçent ile 35 yardımcı doçent alacak.

Gazi Üniversitesince, Atatürk Meslek Yüksek okulu, Edebiyat, Fen, Gazi Eğitim, Güzel Sanatlar, Mimarlık, Mühendislik, Sağlık Bilimleri, Sanat ve Tasarım, Tıp Fakülteleri ile Türk Müziği Devlet Konservatuarı’nda istihdam edilmek üzere 18 profesör, 23 doçent ile 5 yardımcı doçent alınacak.

Bartın Üniversitesi de, akademik birimlerinin öğretim üyesi ihtiyacını karşılamak amacıyla Eğitim, Edebiyat, Orman, Mühendislik ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerine öğretim üyesi olarak profesör, doçent ve yardımcı doçent alacak. İlgililer ayrıntılı bilgiyi üniversitenin ”www.bartin.edu.tr” adresli internet sayfasından öğrenebilecek.

  Kiğılı 2015 Eleman Alım PlanlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir