Anasayfa / Turizm ve Tatil / Ünlülerin Gittiği Otel Gazelle Resort & SPA

Ünlülerin Gittiği Otel Gazelle Resort & SPAOrmanın içinde bir cennet burası… Yazın aşırı sıcaklarının ardından hoş bir doğa havası almak için iyi bir tercih… Ünlüler de bu otelde keyif çatıyor

Eylül ayının sonlarına yaklaştıkça, Türkiye’nin hemen her köşesindeki oteller yavaş yavaş boşalmaya başladı. Biri hariç.. Çok kısa süre önce kapılarını açan, Bolu’nun Karacasu beldesindeki, 150 dönüm orman içerisindeki Gazelle Resort & SPA, sonbahar ayına girilmesiyle beraber bir çok ünlünün tercihi oldu.

Ünlüler arasında kimler yok ki.. Gülben Ergen, Doğa Rutkay, Hakan Bilgin, Peker Açıkalın ve daha niceleri..
Ergen, oğlu Atlas ile birlikte Bolu’daki konserine çıkmadan önce Gazelle Resort’da günün yorgunluğunu attı ve hazırlıklarını burada tamamladı.

Doğa Rutkay, otele hayranlığını her fırsatta dile getirip, “Doğa, Doğa ile iç içe” diye espriler yaptı ve dinlendi.

Hakan Bilgin, Bolu eniştesi olarak Bolu ‘daki bu güzel tesisten gurur duyduğunu her zaman dile getirdi.

Okan Karacan, atv turları yaparak Gazelle ormanında, doğayı yeniden keşfetti. Peker Açıkalın, kızı ile birlikte keyifli bir hafta sonu geçirdi.

Türkiye’nin en farklı oteli olarak nam salan Gazelle Otel, özellikle son bahar ve kış ayları için dizayn edildi. Termal Havuzları, birbirinden farklı sauna ve buhar odaları, tuz, buz ve saman terapi odaları, odada hamam keyfi ve özel masaj salonları ile, ünlülerin yanı sıra kış tatili sevenlerin de büyük ilgilisini de çekiyor.

fefe.jpg

frr.jpg

 

  Gelen turist sayısı 40 milyona çıkacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Turist başına gelir nasıl artırılacak?

Bacasız sanayi olarak adlandırılan turizmde Türkiye Akdeniz bölgesinin en hızlı gelişen, ülkelerinin başında yer alıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir