Anasayfa / Şirket Haberleri / UPM, BASEV’in Ana Kurumsal Sponsoru Oldu

UPM, BASEV’in Ana Kurumsal Sponsoru OlduUPM 1 Haziran’da imzaladığı anlaşma çerçevesinde 31 Mayıs 2012’ye kadar Basım Sanayii ve Eğitim Vakfı’nın (BASEV) ana kurumsal sponsoru olarak faaliyet gösterecek. Türkiye’nin ekonomik bütünlüğü içerisinde basım sektörünün önemini kavrayan bir şirket olarak stratejik çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösteren UPM, BASEV Ana Sponsorluk görevi çerçevesinde etkin ve işlevsel bir sivil toplum kuruluşunun parçası olmayı öngörüyor. Ayrıca BASEV’in Ana Kurumsal Sponsoru olarak UPM; teknolojik gelişmeleri tanıtan konferanslar, matbaacılık konusunda eğitim veren kurumlara yönelik yüksek öğrenim ve orta öğrenim okulları seviyesinde organize edilen bilgilendirici seminerler, matbaacılara yönelik etkinlikler ile bunların duyuru dokümanları, bir BASEV yayını olan Basım Dünyası Dergisi ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen tekne gezisi gibi çeşitli faaliyetlerin yürütülmesine de destek verecek.
UPM Türkiye Genel Müdürü Gülay Akkuş, BASEV Ana Sponsoru olarak, Türkiye’deki basım sanayiinde nitelikli işgücü yaratılmasına katkıda bulunarak, sektörün dünya standartlarına entegrasyonunu sağlamak için ellerinden geleni yapmayı hedeflediklerini belirtiyor ve bu çok önemli işbirliğinin UPM’e kazandırdıklarını anlatmak için sözlerine şu şekilde devam ediyor: “BASEV ile yapılan sponsorluk sözleşmesi iki kurum arasında karşılıklı dayanışma prensibine dayanıyor. Geniş bir kapsamı olan Ana Kurumsal Sponsorluk görevi süresince BASEV’in imkan ve şartları dahilinde katıldığı fuarlarda UPM’nin teknolojik ürün ve tanıtımını yapmasına olanak sağlamasından, UPM’nin düzenlediği kongre ve seminerlere BASEV üst düzey yönetiminin katılımı ile çeşitli sunumlar yapılmasına; BASEV web sitesinde UPM reklam banner’larının ücretsiz olarak yayınlanmasından, UPM’nin önerdiği aktivitelere BASEV’in katılım gerçekleştirmesine kadar birçok aktivitenin hayata geçirilmesi planlanıyor.”

Akkuş sözlerine şu şekilde devam ediyor: “İstanbul’da ilk kez gerçekleştirilecek PrintCity etkinliğinin organizasyonunda da etkin bir rol oynuyoruz. Türkiye’nin uluslararası platformlarda ve organizasyonlarda yer almasına katkıda bulunacak bu tip küresel etkinlikler çerçevesinde, BASEV üyelerinin de global standart ve yeniliklerle buluşmaları sağlanıyor. PrintCity benzeri dünya çapında yürütülen aktivitelerin Türkiye’de de yapılabilmesi için UPM, mevcut işbirliklerini kullanarak elinden geleni yapmak için çalışıyor.”

  Ülker Kahve Pazarında Hazır Kahve İle Gençleri Hedefliyor

UPM Hakkında:

UPM’nin vizyonu, günümüz orman ürünleri endüstrisinde lider olmaktır. Şirketimizin rekabet gücü, maliyet liderliğine, değişime hazır olmasına ve yenilikçi çizgisine dayanmaktadır. Ürünlerimiz, yenilenebilir hammaddelerden yapılmaktadır ve geri dönüştürülebilir. UPM, üç iş biriminden oluşmaktadır: Enerji ve Selüloz, Kağıt, Tasarlanmış Ürünler. Grup, yaklaşık 24.000 çalışana sahiptir ve 14 ülkede üretim yapmaktadır. UPM’nin 2008 satışları 9,5 milyar avro olmuştur. UPM hisseleri, Helsinki borsasında işlem görmektedir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Hangi Klimayı Tercih Etmeli

Geçtiğimiz yıl ÖTV teşvikinin de etkisiyle bir milyon klima satıldı. Türkiye, split klimada Avrupa’nın üretim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir