Anasayfa / Başarılı Girişimcilik Fikirleri / Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ‘Başvuruları Başladı

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ‘Başvuruları BaşladıBatman Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB işbirliğinde gerçekleştirilecek olan “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” başvuruları başladı.

BATMAN – Batman Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (BATSO) yapılan yazılı açıklamada, Batman Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB işbirliğinde gerçekleştirilecek olan “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” başvurularının başladığı kaydedildi.
Elemelerden geçen Girişimci Adaylarının alacakları 8 günlük eğitim sonrası detaylı bir iş planı sunacakları ve iş planları dahilinde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifikalarını almaya hak kazanacakları belirtilen açıklamada, “Alacakları bu sertifika ile kuracakları yeni iş yerleri için KOSGEB desteğinden faydalanabileceklerdir.” ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada, kriterleri karşılayan kursiyer adaylarının BATSO’nun internet sitesinde yer alan başvuru formu ile ekli belgeleri tamamlayarak en geç 15 Mart 2011 Salı günü saat 17.00’ye kadar BATSO’ya elden ulaştırmaları gerektiği kaydedildi.

Başvuru koşulları:
– En az lise mezunu olmak veya iş fikri ile uyumlu meslek dalında ustalık belgesine sahip olmak,
– 20-40 yaşları arasında olmak,
– Batman’da ikamet etmek
– İş fikrini Batman’da gerçekleştirmeyi hedeflemek. (Veysi Demir – İLKHA)

  Çekirdek Girişimcilerden Büyük ProjelerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimcilik Yaşı Düşüyor Başarılı Genç Girişimciler

Son yıllarda girişimciliğe adım atanların sayısı artarken “girişimcilik” yaşı da düşüyor. 28 yaşına gelmeden iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir