Anasayfa / Kariyer ve İş / Varyap İş Başvurusu

Varyap İş BaşvurusuVaryap’ a iş başvurusu yaparak, inşaat ve müteahhitlik sektöründe kariyer yapma fırsatı bulabilirsiniz. Varyap, 1975 yılında kurulmuştur. Varyap Türkiye’de lider ve öncü inşaat firmalarından biridir.

Varyap, tüm faaliyetlerinde bulunduğu çevre ile uyumlu çalışmayı ve iş çevresini korumayı ilke edinmiştir. Çevrenin ve doğal yapının korunması için gerekli önlemleri alır. Mümkün olduğunca çevre dostu ve geri dönüştürülebilir ürün ve araçları kullanır.
Varyap ileri teknolojiyi kullanarak, müşteri memnuniyetini temel alarak kaliteli hizmet sunmayı ön planda tutmaktadır. Varyap’ın hedefi; sürekli gelişmek ve en iyiye ulaşmaktır.

Varyap kadrosuna katacağı personelin deneyimli olmasına özen göstermektedir. Personeli seçerken; disiplinli, çalışkan, sorumluluk sahibi, eğitimli ve kaliteyi önemseyen bireyler olmalarına önem vermektedir.

Varyap gibi inşaat sektörünün önemli kuruluşlarından birinde çalışmak size yeni kapılar açacak, büyük imkanlar sunacaktır. Eğer sizde kariyer hedeflerinizi bu firmada gerçekleştirmek isterseniz şirketin resmi websitesindeki formu doldurabilirsiniz ve başvurularınızı buradan yapabilirsiniz.

VARYAP
Adres: Değirmenyolu Caddesi Çetinkaya Sokak No:22/4 34752 İçerenköy, Ataşehir – İSTANBUL
Tel: 0216 574 30 00 (pbx)
Fax: 0216 574 14 90

  Grup İş Görüşmelerinde Başarılı OlmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Müşteri Can, Çalışan Canan

Tartışılmaz gerçek: İyi elemana sahip olmayan firmanın başarılı olması mümkün değil. İşte bu nedenle şirketler …

6 Yorumlar

  1. ŞAHİN TANRIVERDİ BEKO LODER OPERATÖRÜ YÜM 7 SENEDİR VOLVO HİDROMEK KULANMAKTAYIM ŞİRKETİNİZİN BUNYESİNDE CALİŞMAK İSTİYORUM 0543 439 59 21

  2. kule vinç operatörüyüm şehir içi ve dışı çalışırım, şantiyelerinizde çalışmak isterim 0536 839 3251

  3. kule vinç operatörüyüm esnek ve dinamik çalışma saatlerine uyumluyum şirketinizde çalışmak isterim…

  4. selam Bursa_orhangazi’de ikamet ediyorum.33 yaşında evli bir çocuğum var.Dahaönce yurtdışı inşaat tecrübem olmadı.Fakat niyetli ve istekliyim.Koç holdinge bağlı ağır döküm sanayinde 13.5 yıl çalıştım.Periyodik olarak işgüvenliği,sağlık,yangın söndürme ,tpm çalışma sistemi,verilen koruyucu malzemeleri yerinde ve zamanında kullanma gibi eğitimleri aldım.Sağlıken ve fiziken yurtdışında çalışmama engel bir durum bulunmamaktadır.Yoğun çalışma temposuna hazırlıklıyım.Niteliklerimin aradığınız pozisyonlara uygun olduğu bir noktada sizinle çalışmak isterim.Başvurumu dikkate alacağınıza olan inancım tamdır.Teşekkür eder sağlıklı günler dilerim.05395115761

  5. ben celal huz batman kozluk luyum altyapı ustalık saha formenlik yapmışım çukorova şirketinde ve kuzu inşa at ta kalfalık yapmışım sağlık belgem var ayrıca bilgisayar saftikam var lise mevzunuyum evliyim 6 çocuğum var şirketlerde çalışmış ve yurdışına gidebilirim hiç bir englim yok beni işe almanız saygılarımı talep ve arz ederim cep 0537 213 25 78 CELAL HUZ BATMAN KOZLUK YAMAÇLI MAHALLE SOKAK 801 DAİRE NO 36

  6. kasap reyonun da çalışmak isterim sizinle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir