Anasayfa / Kariyer ve İş / Varyap İş İlanları – Varyap İş Başvurusu

Varyap İş İlanları – Varyap İş BaşvurusuVaryap Eleman İlanları – Varyap Personel İlanları 2014

2014 yılında iki yeni projeye imza atmaya hazırlanan Varyap, her iki projenin tanıtımım da yılın ilk çeyreğinde yapacak. Yılın ilk yarısında İstanbul Ataşehir’de 40 metrekarelik bir arazide yeni projesini hayata geçirecek olan şirket, yılın ikinci yarısında ise Bodrum Yalıkavak’ta 42 bin metrekare büyüklüğünde bir arazi üzerinde yeni bir proje inşa etmeye hazırlanıyor.

varyap is basvurusu

Ataşehir’ deki yeni projeyi büyük bir şehir parkı olarak tasarladıklarını ve İstanbul’da hiç olmayan farklı bir konsept üzerinde çalıştıklarını söyleyen VaryapCEO’su Erdinç Varlıbaş, projenin içerisinde kafeler, restoranlar, spor kulübü, eğlence merkezi gibi üniteler olacağını ifade ediyor. Bodrum’da butik bir villa projesi yapacaklarını belirten Varlıbaş, bu projeyi özel bir lansman ile dünyaya tanıtılacaklarını söylüyor. Bodrum’daki butik villa projesi Türk ve yabancı üst gelir grubuna hitap edecek.
BAŞVURU İÇİN

VARYAP ailesine katılmak ve bizlerle çalışmak için aşağıdaki linklerden başvurularınızı yapabilirsimiz.

KARİYER / SECRET CV

ÇALIŞMA ORTAMIMIZ

Toplam 1000 çalışanıyla; alt yükleniciler ve çözüm ortakları dahil 10.000’den fazla kişiye doğrudan ve dolaylı istihdam sağlayan VARYAP yurtiçindeki başarılı projelerinde dünyanın çok uluslu firmalarıyla iş birliği yapmış Türkiye’nin lider inşaat şirketlerinden biridir. Çevreye, insana ve geleceğe değer katan birçok başarılı projeye çalışanlarıyla imza atmaktadır. Sürdürülebilir, farklı ve öncü konumunu çalışma sisteminde de gösteren VARYAP, çalışanlarına yaklaşımı ve modern çalışma alanı ile vizyonu ve kadrosu arasında sinerji yaratmaktadır. OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kalite belgesi ile çalışma sistemini sürdürmektedir. Türkiye’nin öncü projelerini çalışma takımının desteğiyle yaratan VARYAP ofisi Varyap Meridian içinde yer almaktadır.

  Yönetimde evrimleşmenin adı: Yönetişim!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

İşinizde ilk gününüz

Diyelim ki, yeni bir işteki ilk gününüz. Ato/ davranmalı, neler yapmalı, nelere dikkat etmelisiniz? Bu …

2 Yorumlar

  1. selm marangoz ustasıyım 25yıllık bırıkıme sahibim montaz imalat herturlu vvernık boyo atılır 8ulkede calısdımfırma nızda calısmak ıaterım 05433282895

  2. selm marangoz ustasıyım 25yıllık bırıkıme sahibim montaz imalat herturlu vvernık boyo atılır 8ulkede calısdımfırma nızda calısmak ıaterım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir