Anasayfa / Emlak Haberleri / Varyap Plaza Pendik

Varyap Plaza PendikVARYAP PLAZA PENDİK

Varyap şimdi de 100 milyon TL yaünmla, Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi Pendik’te, yeni bir iş ve yaşam projesi sunuyor. Anadolu yakasının ilk yatay ofis projesi olan Varyap Plaza; E-5 karayolu üzerinde, Gebze Organize Sanayi Sitesi, Tuzla Tersanesi ve Pendik Marina’nın yanı başındaki konumuyla öne çıkıyor.

Geçtiğimiz yıl yolcu sayısındaki yüzde 26’lık rekor arüşla dünyanın en hızlı büyüyen havalimanı unvanını kazanan Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı ile bankalar, ilaç firmaları, sigorta acenteleri, lojistik-kargo şirkeüeri, mali – gümrük müşavirleri, avukatlar, doktorlar ve bölgedeki KOBİ’ler için ideal ofis seçenekleri sunan plaza, 44.000 m2’lik alana kuruluyor. 7.300 m2 kiralanabilir alanı ve 21 bin m2 satılık ofis alanıyla, Varyap Plaza, bölgenin özellikle küçük ve orta ölçekli kuruluşlarının A tipi ofis ihtiyacına cevap verecek.
Pendik’te yer alan ve artan A tipi ofis ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Varyap Plaza, 49 m2’den 3 bin 590 m2’ye kadar büyüklüklerde 123 adet ofis ve ticari alan sunuyor. Geliştirdiği projelerde her zaman yaünmcılanna kazandırmayı hedefleyen Varyap, bu projede de 2 bin 950 TL ile 3 bin 500 TL /m2 arasında değişen başlangıç fiyatlarıyla, yatırımcılarına avantaj sağlamayı hedefliyor. Saüşa çıkacak 107 adet ofisten ilk 37’si 199.000 TL’den başlayan lansman fiyatlarıyla saüşa sunuluyor.

Varyap bütün projelerinde olduğu gibi Varyap Plaza’da da ‘Yeşil Bina’ kriterlerini yerine getirerek, bölgedeki ilk yeşil bina ofis yaünmını hayata geçiriyor. Varyap Plaza, İngiliz Yeşil Bina Değerlendirme Sistemi BREEAM’den alınacak sertifikayla; bina yönetimi, sağlık ve iyi hal, eneıji,ulaşım, su, malzeme, atıklar, arazi kullanımı, ekoloji ile kirlilik gibi kriterler göz önüne alınarak çevreyle uyumlu olarak tasarlandı.

Varyap Plaza, Aralık 2014’te teslim edilecek.

  Krediyi kaldırdı leasing ile ofis satıyor

Projenin künyesi:
Projenin adı: Varyap Plaza Pendik
Yeri: Pendik
Yapımcı firma: Varyap
Teslim tarihi: Aralık 2014
Ofis sayısı: 107 adet A+ ofis
Fiyatı: 199.000 TL’den başlıyor
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir