Anasayfa / Şirket Haberleri / Vatan Bilgisayar 35.Mağazasını Açıyor

Vatan Bilgisayar 35.Mağazasını Açıyor
Türkiye’nin ilk teknoloji perakendesi zinciri Vatan Bilgisayar, İstanbul’daki 10’uncu mağazasını 4 Mart 2011 tarihinde Gaziosmanpaşa’da açıyor. Açılışla birlikte Türkiye çapında 35 mağazaya ulaşan Vatan Bilgisayar, Gaziosmanpaşa’da açacağı yeni mağazasında yüzlerce markaya ait, televizyondan cep telefonuna, bilgisayar parçalarından dijital kameralara, notebook’lardan küçük ev aletlerine kadar 10.000 çeşit üzerinde ürün yelpazesini teknoloji tutkunları ile buluşturacak.

Gaziosmanpaşa Belediye karşısı GoPark Tesisleri içinde hizmet verecek olan Vatan Bilgisayar Gaziosmanpaşa Hiperstore, açılış haftası boyunca özel fırsat ürünleri  ve tüm ürünlerde World’e özel 5 taksitte yüzde 20 indirimle Gaziosmanpaşalılara merhaba diyecek.

Uzman teknoloji ekibiyle en iyi hizmet Vatan Bilgisayar’da

Vatan Bilgisayar Hiperstore’a gelenler kendilerine her konuda yardımcı olacak, en doğru ürünü bulma konusunda onları detaylı olarak bilgilendirecek uzman bir personelle karşılaşacaklar. Vatan Bilgisayar’ın teknoloji konusunda özel eğitim alarak uzmanlaşmış satış danışmanları, teknoloji meraklılarının ihtiyaç ve beklentilerini dinleyip kafalarındaki soru işaretlerini kaldırarak onları en uygun ürüne yönlendirecek.Vatan Bilgisayar Hakkında:

Vatan Bilgisayar, 1983 yılında Taksim-Elmadağ’da Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak kuruldu. Vatan Bilgisayar, Taksim Elmadağ mağazasının yanı sıra; 2002 yılında kurduğu Topkapı-Cevizlibağ, 2004’te Bostancı ve 2006’da İzmir teknoloji hiperstore’larına, 2006 Aralık ayında açıldığında 18.650 metrekarelik alanı ile dünyanın en büyük teknoloji hiperstore’u olan, şimdi ise Türkiye’nin en büyük teknoloji hiperstore’u olan Ankara Vatan’ı ekledi. 2007 Mayıs’ta, Akdeniz’in en büyük teknoloji hiperstore’unu Adana Seyhan’da açan Vatan Bilgisayar, Temmuz 2007’de Bursa hiperstor’unu, Eylül 2007’de Konya hiperstore’unu açtı. Ocak 2008’de Antalya hiperstore’unu, Nisan 2008’de Kayseri hiperstore’unu, Ekim 2008’de Ankara Batıkent mağazası hizmete açan Vatan Bilgisayar 2008’in son ayında açtığı 1900 metrekarelik Avcılar mağazası ile toplam kapalı alanını 66.000 m²’ ye çıkartmış oldu.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir yorum

  1. manisada vatan bilgisayar hangi tarihte ve adreste açılacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir