Anasayfa / Kariyer ve İş / Vatan Bilgisayar İş Başvurusu

Vatan Bilgisayar İş Başvurusu
Vatan Bilgisayar iş başvurusu, teknolojiyle yakından ilgili kişileri ilgilendirmektedir. Vatan Bilgisayar, 1983 yılında kurulmuştur. Vatan Bilgisayar, Türkiye’ nin ilk bilgisayar mağazasıdır. Kurulduğu ilk günden beri büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir. 1983 yılından beri de mağaza sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’ nin ilk 10 özel sektör firması arasına girmeyi amaçlayan Vatan Bilgisayar; müşteri memnuniyetini sağlamayı ön planda tutmaktadır. Vatan Bilgisayar; müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı, en uygun fiyatla kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.Vatan Bilgisayar insan kaynakları personellerini doğru işe doğru insan ilkesiyle seçmektedir. Kadrosuna katacağı personelde bazı özellikler aramaktadır. Bunlar; güleryüzlü olması, çalışkan ve disiplinli olması, sorumluluk sahibi olması, grup çalışmasına yatkın olması ve öğrenmeye açık olmasıdır.

Sektörünün öncü firmalarından biri olan Vatan Bilgisayar’ da çalışmak, kariyeriniz ve sizin için yeni kapılar açılmasına imkan sağlayacaktır. Eğer sizde teknolojiyle yakından ilgileniyorsanız ve kariyerinize bu sektörde başlamak yada devam etmek istiyorsanız vatan bilgisayarın resmi websitesine girerek başvurularınızı buradan yapabilirsiniz.

VATAN BİLGİSAYAR
Adres : E5 Karayolu Güney Yan Yol Merkez Efendi Mahallesi Tercüman Sitesi Çarşı Binası Topkapı – İSTANBUL
Tel : 0212 665 56 56
Faks : 0212 665 21 21


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir yorum

  1. iş arıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir