Şirket Haberleri

VDF’den Önemli Bir Yenilik “İkinci El Araçlara Kredi”

Sektöründe birçok ilkleri gerçekleştiren Türkiye’nin uzman finansman kuruluşu vdf; 2010 yılının son aylarına damgasını vuran ve 2011 yılında daha da gelişecek olan yepyeni ürünü ikincielekredi.com’u sunuyor. vdf’nin yenilikçi ürünü ikincielekredi.com öncelikli olarak www.ikincielekredi.com adresinden tüketicilere sunuluyor.

Hizmete girdiği ilk 40 gün içerisinde günlük ortalama 2.500 ziyaretçi adedine ulaşarak 1.641 kredi başvurusu alan vdf’nin yenilikçi ürünü ikincielekredi.com, 7 yaşına kadar olan Volkswagen, Audi,Porsche, Seat ve Skoda marka ikinci el araçlar için kredi imkanı sağlıyor.


ikincielekredi.com’da tüketicilerin satın almak istedikleri araçlar için bütçe ve ödeme şartlarına uygun avantajlı kredi seçenekleri sunuluyor. İkinci el araç almak isteyen tüketiciler www.ikincielekredi.com adresi üzerinden sadece TC kimlik numarası ile başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

İkinci el araç için kredi almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

ikincielekredi.com üzerinden, TC kimlik numarası ile yapılan başvurularda tüketicinin cep telefonu veya e-mail adresine anında kredi öngörüş sonucu bildiriliyor. Seçilen ikinci el aracın yetkili satıcılarda araç tespit işlemi yapıldıktan sonra da kredi işlemi sonuçlanıyor. Bu
sayede ister internetten, ister açık oto pazarından ya da tanıdıktan her nereden araç satın alınmak istenirse, arzulanan araçlar vdf tarafından kredilendirilebiliyor. ikincielekredi.com ile ikinci el aracınıza her noktadan vdf uzmanlığı ve güvencesiyle hemen kavuşabiliyorsunuz.

Faiz oranı % 0.94’den başlıyor!

vdf’nin ikinci el araç kredisinde faiz oranları yüzde 0.94’den başlarken tüketicilere 60 aya varan vade imkânı da tanınıyor.ikincielekredi.com ile ilgili ayrıntılı bilgiye; (212) 410 5 833 numaralı telefondan veya www.ikincielekredi.com web adresinden ulaşılabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu