Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Verbatim, 8 Gb’yi 5 Milimetreye Sığdırdı

Verbatim, 8 Gb’yi 5 Milimetreye SığdırdıVerbatim, 8 Gb'yi 5 milimetreye sığdırdı

Günümüzde müzik dosyalarının çoğunu depolayıp çalmak için genellikle MP3 dosyaları kullanılır.

USB portu destekleyen araba radyolarının giderek artmasıyla beraber Verbatim oto radyo USB yuvasına mükemmel uyan ve sürüş esnasında tüm favori MP3 müziklerinizi dinlemeniz ve saklamanız için ideal bir çözüm sunan özel bir USB sürücü geliştirdiği, Bir Liralık madeni paradan daha büyük olmayan yenilikçi USB sürücü bir USB portuna takıldığında zar zor fark edilir ve bir yolculuk için fazlasıyla yeterli olan 2000 ses dosyasını saklayabilirsiniz.
– 8 GB saklama kapasitesi

– Sadece 2g ağırlığında

– Bir Liralık madeni paradan daha küçük, takıldığında sadece 5mm çıkıntı kalır

– Radyolar, dizüstü bilgisayarlar, netbooklar ve dijital fotoğraf çerçeveleri gibi cihazlarda yarı kalıcı olarak durabilir

– PC ve Mac işletim sistemleri ile çalışır

Verbatim Store ‘n’ Go Audio USB sadece 17.15mm uzunluk x 14.85mm genişlik x 7.7mm kalınlık ölçüleriyle USB yuvasına takıldığında sadece 5mm’lik kısmı dışarda kalır ve böylece araç radyosunda kalıcı ve uzun süreli depolama uzantısı olarak kullanılabilir.

Uzun süreli takılı kalması USB’ye veya USB yuvasına herhangi bir zarar vermez ve Verbatim Audio USB, standart bir USB sürücüsü gibi herhangi bir USB 2.0 girişli netbooklar, masaüstü bilgisayarlar ve dijital fotoğraf çerçeveleri gibi aygıtlarda kullanılabilir.

  Cisco, İnterneti Uzaydan “Yönlendirecek”Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir