Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Verbatim Taşınabilir SuperSpeed Sabit Diskler

Verbatim Taşınabilir SuperSpeed Sabit DisklerVerbatim’in 1 TB kapasiteye sahip taşınabilir USB 3.0 sabit diskleri şimdi Karayip Mavisinden Sıcak Pembeye kadar altı çeşit parlak renklerden oluşuyor. Sürücüler mevcut USB 2.0 bağlantısına kıyasla performansında on kat artış sağlayan yeni USB 3.0 teknolojisi ile geliyor. Verbatim USB 3.0 Taşınabilir Store ‘n’ Go Sabit Disk perakende satış mağazalarında.

• Süper Hızlı USB 3.0 4.8 Gbit/sn’ye kadar veri aktarım oranıyla USB 2.0 ‘dan 10 kat daha hızlı
• Depolama kapasitesi 500 GB ve 1 TB
• Işıltılı yeni renkler: Okaliptüs Yeşili, Sıcak Pembe, Karayip Mavisi, Güneş Sarısı, Volkanik Turuncu ve Mor
• YEŞİL DÜĞME enerji tasarruf yazılımı
• Nero BackItUp & Burn Essentials yazılımı
• USB 2.0 host cihazlarla geriye dönük uyumlu USB yüksek hız
• Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7, Mac OS X 10.1, Linux (Kernel 2.6.31 veya daha yüksek) ile uyumludur

Tercihiniz ister siyah ve gümüş gibi profesyonel renkler olsun ya da pembe, sarı ve yeşil gibi parlak gösterişli renkler olsun herkesin kişisel zevkinize uygun renk paleti mevcut. Sadece 127mm x 82mm x 20mm ölçüleri sayesinde Verbatim’in süper hızlı USB 3.0 Taşınabilir Store ‘n’ Go Sabit Diski dijital ve günlük çalışma dosyalarının depolanıp taşınması için oldukça kullanışlıdır. Şık tasarımı laptopunuzla mükemmel bir uyum sağlayarak masanızın üstünde modern bir görüntü oluşturur. Yeni USB 3.0 teknolojisi sayesinde taşınabilir sabit disk saniyede 4.8 Gbit transfer oranıyla büyük dosyaları bile kısa bir zamanda transfer ederek hızlı bir çözüm sunar. Sürücü ayrı bir güç kaynağı gereksinimini ortadan kaldırarak hem veri hem de elektrik bağlantısı sağlayan tek bir kablo çözümü ile geliyor. Her zamanki gibi 24 ay garantilidir

  Bilgisayar Pazarı ve RekabetYedekleme, Yazma ve Enerji Tasarrufu için yazılım
Taşınabilir USB3.0 Sabit Disklerde iki yazılım paketi vardır. Birinci paket Nero BackItUp ve Burn Essentials yazılımı sadece tek parça halinde üç önemli işlevi birleştirir: Kullanıcılar hem tüm dosyalarını düzenli olarak yedekleyebilir hem de fotoğraf, video ya da başka veri içeriklerini CD, DVD veya Blu-ray üzerine yazdırabilirler. Aynı zamanda da Nero RescueAgent ile hasarlı dosyaları kurtarabilirler.

İkinci paket (GREEN BUTTON) YEŞİL DÜĞME yazılımıdır. Programlanan zaman ayarı süresine göre veya kullanıcı tarafından manuel olarak masaüstündeki YEŞİL DÜĞME üzerine tıklandığında Verbatim Store `n` Go otomatik olarak uyku moduna geçer ve enerji tüketimini azaltır böylece sürücünün kullanım ömrünü uzatır.

Verbatim Hakkında:

Verbatim, 1969 yılından bu yana disketler ve manyetik optik saklama medyaları, CD ve DVD formatları, en son yüksek çözünürlü medya blu-ray ve HD DVD dahil olmak üzere veri saklama teknolojisinin geliştirilmesini şekillendirmektedir. Bunun yanı sıra Verbatim USB anahtarları, flash memory kartları, SSD ve 4,57cm (1,8”) cep, 6,35cm (2,5”) taşınabilir ve 8,89cm (3,5”) masaüstü formatında harici HD sürücülerinin yanı sıra birçok bilgisayar aksesuar çeşidine kadar yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Mitsubishi Chemical Group şirketinin bir kuruluşu olarak Verbatim, grubun üstün araştırma ve geliştirme gücünden yararlanarak, buluşlar sayesinde veri depolama pazarının şekillendirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Üretim süreci sırasında en ufak bir ödün verilmeden uygulanan kalite kontrolleri, Verbatim’in sayısız uluslararası karşılaştırmalı ürün testinin galibi olan ürünlerinin yüksek kalitesini garanti altına almaktadır. Şirket optik medya konusunda dünya çapında pazar lideridir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir