Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Vestel Hoparlör Ailesinin En Büyük Üyesi IBigBoy Piyasada

Vestel Hoparlör Ailesinin En Büyük Üyesi IBigBoy PiyasadaVestel IBigBoy

Vestel, Itallboy L ve ItallBoy XXL hoparlör sistemi ürünlerinden sonra müzik tutkularının geniş mekanlarda doya doya müzik dinlemeleri için ailenin en büyük üyesi IBigBoy’u piyasaya sundu. Vestel IBigBoy hoparlör seti tek bir kabin üzerinde sağlanan üstün ses performansı ile büyük ortamları rahatlıkla yüksek kalitede sesle dolduruyor. Vestel IBigBoy, uzaktan kumandası ile kullanım kolaylığı sağlarken yüksek bass performansı sunan 10’ subwoofer’ı ve 240W ses çıkış gücüyle de iPod ve iPhone’lardan müzik dinlemeyi çok daha keyifli bir hale getiriyor.

Yenilikçi bir tasarıma sahip Vestel IBigBoy, üzerindeki Ipod docking’in yanı sıra harici aux-in ses girişleri sayesinde de MP3 oynatıcı, DVD oynatıcı, uydu alıcı ve diğer ses kaynaklarından aldığı sesi yayınlayabiliyor. Estetiği ve üstün ses performansı bir arada sunan IBigBoy, radyo ve dokunmatik tuş takımına sahip çalar saat özellikleri sayesinde de kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.
Bulunduğu ortamlarda şık bir dokunuş yaratan Vestel IBigBoy, ev kullanımı dışında geniş ortamlarda da müzik keyfini doruğa taşımak için ideal bir çözüm sunuyor.

Vestel mağazalarında ve emagaza.vestel.com.tr sitesinde kullanıcılarıyla buluşan Vestel IBigBoy uygun fiyat avantajıyla da tüketicilerin bütçelerini zorlamıyor.

Vestel IBigBoy – Teknik Özellikler:

• 240 Watt ses çıkış gücü
• Kompozit/S-Video çıkışı
• Yüksek Bass performansı sunan 10’ Subwoofer çıkışı
• Dokunmatik tuş takımı
• Dijital FM/AM radyo alıcısı ve iPod docking
• Uzaktan kumanda
• Alarm

Vestel A.Ş. Hakkında:

Elektronik, beyaz eşya ve bilgi teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren ve yedi yurtiçi, onbir yurtdışı olmak üzere toplam 18 şirketten oluşan Vestel Şirketler Grubu, Zorlu Grubu’nun elektronik ve beyaz eşya sektöründeki yatırımlarının amiral gemisidir. Yurtdışındaki şirketleri aralarında Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, İtalya ve Hollanda’nın da bulunduğu AB ülkelerinde yer almaktadır. Televizyondan beyaz eşyaya, klimadan bilgisayara kadar dünya standartlarındaki ürünleriyle 108 ülkeye ihracat yapan Vestel, bugün itibariyle özellikle Almanya, İngiltere ve Fransa gibi Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinde %20, dünyada ise %5 oranında pazar payına sahiptir. İç pazarın yanı sıra dış pazarlarda da başarısını 2000 yılında gerçekleştirdiği 548 milyon dolarlık ihracat şampiyonluğu ile somutlayan Vestel, dünya çapında gerçekleştirdiği yatırımlarla binlerce kişiye istihdam olanağı ve ülkesine büyük bir ihracat potansiyeli sağlamaktadır.

  Kognitif devrimYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir