Anasayfa / Kariyer ve İş / Vestel İşçi Alımı 2012

Vestel İşçi Alımı 2012Vestel İşçi Alımı 2012

Vestel işçi alımı 2012, beyaz eşya sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Vestel 2011 yılında yaptığı pek çok personel alımıyla işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. Sektörünün en önemli firmalarından biri olan Vestel, kurulduğu günden beri büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir.
Vestel’ in 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde Vestel gibi sektörünün lider firmalarından birinde çalışmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vestel insan kaynakları politikası hakkında detaylı bilgiyi kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Vestel alacağı personelleri insan kaynaklarının belirlediği şartlara göre seçmektedir. Vestel’ e iş başvurusu yapmak için sitesinde bulunan insan kaynakları bölümünden iş başvuru kısmına girerek, cv doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında açık pozisyonları inceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

  Kot taşlama işçisine 557 lira maaş verilecekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Müşteri Can, Çalışan Canan

Tartışılmaz gerçek: İyi elemana sahip olmayan firmanın başarılı olması mümkün değil. İşte bu nedenle şirketler …

4 Yorumlar

  1. ben manisa demotek plastik fabrikasında 1 yıl çalıştım 18 yaşındayım çabak alma konusunda deneyimliyim oparatorlük yaptım ama maaşı yetmediğinden vestelde çaşımak istiyorum irtibat tel:05350630996

  2. şoföre ihtiyacınız olduğunda 05327822196nolu numaradan arayabilirsiniz ilgilen arkadaşa hayırlı işler dilerim

  3. 1991 doğumluyum çıraklık mesleki eğitim elektronik mezunuyum…4yıl iş deyimliyim ar elektronik sayaç firmasında 3 yıl üretim böümünde çalıştım,1 yıl eldor afz de lehim montaj elemanı olarak çalıştım eleman alımınız olduğunu duydum oyüzden başvurdum.telefon numaram05074321317 iyi çalışmalar diliyorum

  4. bilgisayar programcısı öğrencısıyım ve vestelde çalışmakı istıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir