Anasayfa / Şirket Haberleri / Vestel Yeni Ankastre Serisinin Tanıtımı

Vestel Yeni Ankastre Serisinin Tanıtımıhttp://basinbulteni.sirkethaberleri.com/files/news/52514/headline_document1.jpg

Mutfaklara sınıf atlatan MirrorLine, BlackLine, InoxLine ve WhiteLine adlı dört ankastre serisini tüketicilerin beğenisine sunan Vestel, yeni ürünlerinin tanıtımı için Bağdat Caddesi’nde lezzetli bir aktivite düzenledi. Şaşkınbakkal’da kurulan ve ışıltılı Mirror serisinin ve Maestro buzdolabının kullanıldığı Vestel mutfağını inceleyen ziyaretçilere, ankastre fırında pişen sıcak kurabiyeler ikram edildi. Mutfakta yeni ankastre serisiyle ilgili soruları yanıtlayan Vestel yetkilileri, tüketicilere ürünlerle ilgili detaylı bilgi aktardı. Gün boyu süren aktivitede, Vestel mutfağı önünde uzun kuyruklar oluşurken, ziyaretçilerin ‘Vestel’de pişer, bize de düşer’ esprileri keyifli anlara sahne oldu.

Aktiviteler, İstanbul’da Bakırköy ve Cevahir Alışveriş Merkezi’nin ardından Ankara-Ankamall ve İzmir-Egepark’ta sürdürülecek.
Vestel’in yeni ankastre serisinin tanıtımı için pek çok aktivitenin yanı sıra bir de yarışma düzenleniyor. Ünlü popçu Yalın’ın rol aldığı reklam filminde kullanılan ankastre serisinin adını www.vestelankastredunyasi.com adresini kullanarak doğru bilen şanslı 5 tüketici, değeri 2 bin 500 TL’yi aşan, fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan Mirror ankastre setini kazanacak. Yarışma, 12 Aralık’a kadar sürecek.

Vestel A.Ş. Hakkında:

Elektronik, beyaz eşya ve bilgi teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren ve yedi yurtiçi, onbir yurtdışı olmak üzere toplam 18 şirketten oluşan Vestel Şirketler Grubu, Zorlu Grubu’nun elektronik ve beyaz eşya sektöründeki yatırımlarının amiral gemisidir. Yurtdışındaki şirketleri aralarında Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, İtalya ve Hollanda’nın da bulunduğu AB ülkelerinde yer almaktadır. Televizyondan beyaz eşyaya, klimadan bilgisayara kadar dünya standartlarındaki ürünleriyle 108 ülkeye ihracat yapan Vestel, bugün itibariyle özellikle Almanya, İngiltere ve Fransa gibi Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinde %20, dünyada ise %5 oranında pazar payına sahiptir. İç pazarın yanı sıra dış pazarlarda da başarısını 2000 yılında gerçekleştirdiği 548 milyon dolarlık ihracat şampiyonluğu ile somutlayan Vestel, dünya çapında gerçekleştirdiği yatırımlarla binlerce kişiye istihdam olanağı ve ülkesine büyük bir ihracat potansiyeli sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir